BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Tüy Alma Seçenekleri

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Birçok insanın istenmeyen tüyleri vardır . Üst dudak, çene, yanaklar, sırt, bacaklar, parmaklar, ayaklar ve ayak parmaklarında yaygındır. İstenmeyen tüyleri almanın birkaç yolu vardır.

 

Tıraş olmak

Tıraş olmak bacak, kol ve yüz kılları için en iyisidir. Yine de, özellikle kasık bölgesinde kıl dönmesine neden olabilir.

 

Cımbız

Cımbızlama ağrılı olabilir, ancak almak istediğiniz yalnızca birkaç tüyünüz varsa iyi bir seçenek olabilir. Ancak bu epilasyon yöntemini geniş alanlar için kullanmamalısınız. Batık tüylere veya yara izlerine neden olabilir.

 

Tüy Dökücü Kremler

Tüy dökücü olarak da bilinen tüy dökücü kremler reçetesiz temin edilebilir.

Hepsi aynı değildir, bu yüzden etiketi okuduğunuzdan emin olun. Örneğin yüzünüzdeki tüyleri almak için kullanılan ile kasık tüylerinizi almamalısınız.

Bu ürünlerdeki kimyasallar saç telini çözer. Bir kremi yanlış kullanmak, örneğin çok uzun süre açık bırakmak cildinizi yakabilir . Alerjik reaksiyon geçmişiniz varsa, buna kötü bir tepki vermediğinizden emin olmak için önce biraz kremi kolunuzun küçük bir bölgesinde test etmelisiniz.

 

Sıcak Ağda

Bunu evde yapabilir veya bir salonda bir profesyonele yaptırabilirsiniz. Sıcak ağda dağınık ve acı verici olabilir ve kırılabilecekleri için geride bazı tüyler bırakabilir. Enfeksiyon, dikkat edilmesi gereken bir yan etkidir. Balmumu çok sıcaksa yanabilirsiniz.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]