ESTETİSYENLİK GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU

Estetisyenlik Kursu günümüzün en gözde mesleklerinden biri de estetisyenlik uzmanlığı olarak kabul edilir. Profesyonel bir eğitim ile kaliteli bir estetisyen olmak mümkündür. Çünkü pek çok müşteri kendisini bu işi iyi yapan ve tavsiye edilen uzmanlara teslim etmek istiyor. Aranan bir uzman olmak adına kaliteli bir estetisyenlik kursu almak gerekmektedir. Firmamız profe​syonel eğitmenlerle güzellik MEB onaylı uzmanlığı ve estetisyenlik sertifikası vermektedir. Profesyonel şartlarda verdiğimiz kurslarla kariyeriniz için yeni bir kapı açabilirsiniz.

Estetisyen Nedir?

İlgilendiği alan dış görünümdür. Dış görüntüden memnun olmayan insanlar estetiğe sahip olanlardan kullanılabilir. Bu estetisyenlik eğitiminde popüler bir meslek olarak çıkar. Zira içinde okuyucu şu zamandaki insanların dış görüntülerini önemsiyor ve kolaylıkları değiştiriyor. Bu temizlik meslek dallarından biridir.

Kurslarımızda Eğitimini Verdiğimiz Cihazlar

ND Yag Dövme Silme Cihazı

Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı

G5 Zayıflama Cihazı

Hemen Arayın Kontenjanla Sınırlı
İndirimleri Kaçırmayın!

Estetisyen Ne İş Yapar?

Estetisteyinin uzmanlık alanı yelpazesi oldukça geniştir diyebiliriz. Açmış olduğumuz İstanbul estetisyenlik kursu merkezimizde estetistenlik kursu da veriyoruz. Bu kursla beraber kaş, kirpik, tırnak, sa., burun, burun dolgusu, dudak dolgusu vs… gibi pek çok konuda uzmanlık sertifikası vererek estetisyenlik kursu açıyoruz. Bünyemizde her dönem pek çok insan estetisyen ünvanına sahip olarak bu alanda kariyerlerini geliştiriyorlar.

Estetisyenlik Kursu Icerigi

Başarılı eğitim anlayışımız ile hayalleriniz artık çok uzakta değil. Kariyeriniz için yeni bir kapı açmak istiyorsanız MEB onaylı estetisyenlik kursu tam size göredir. Kursumuz kaliteli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. İsteyen kursiyerlerimizi için eğitim bitince iş fırsatları sunulmaktadır. Kursiyerlerimizi güzellik merkezlerine yönlendiren kursumuz aynı zamanda iş yeri açma fırsatı da sunuyor. Yeni bir mesleğe sahip olmak isteyenler ve alanında kendini geliştirmek isteyenler için oldukça kaliteli bir kurs olduğunu belirtmek gerekmektedir. Eğitimlerimiz çağın şartlarına göre sürekli olarak güncellemeye tabi tutulur. Kursumuzdan mezun olan kursiyerlerimiz yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarına katılma hakkında sahiptir. Kursiyerlerimize kendilerini her an geliştirmek adına fırsat sunuyor, kendi işlerinde başarıya ulaşmaları adına ortam hazırlıyoruz. Eğitimlerimizden hemen faydalanın, kariyerinizde önemli adımlar atmak adına fırsatlar yakalayın.Derslerimiz 552 saat yani 3 ay sürmektedir. Eğitim programımız sabit olmakla birlikte özel olarak da hazırlanabiliyor. Özellikle yurt dışından ve şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel eğitim programları hazırlıyoruz. Bu programlarla adaylarımızın kariyer fırsatlarını kaçırmalarını engelliyoruz. Eğitimlerimiz uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz alanında başarılı olmakla birlikte gerekli eğitimlerini tamamlamıştır. Eğitim sınıflarımız hijyen standartlarına uygun nitelikler taşımaktadır. Eğitim ortamı ferah ve kalitelidir. Eğitim için kullanılan malzemeler, doğal ve sağlık standartlarına uygundur. Ürünlerin ve malzemelerin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Eğitim sırasında kullanılan malzemelerin tamamı kursiyerlerimiz için tamamen ücretsizdir. Kursiyerlerimiz ürünleri diledikleri kadar kullanabilme hakkına sahiptir. Derslerimiz teorik ve uygulama olmak üzere iki şekilde işlenmektedir.

Kurs bitiminde uygulama sınavı gerçekleştirilmektedir. Başarılı olan kursiyerlerimiz için MEB onaylı sertifika verilmektedir.
Estetisyenlik kursumuz kaliteli ve profesyonel nitelikler taşımaktadır. Verdiğimiz eğitimler kursiyerlerimizin geleceğini garanti altına almaktadır. Ayrıca eğitimden sonra verdiğimiz sertifikaların yurt dışı geçerliliği de vardır. Bu sebeple kursiyerlerimiz modern standartlarda almış oldukları eğitimlerle yurt dışında da iş garantisi elde etmektedir. Pek çok kursiyerimiz ise yurt içinde ve yurt dışında kendi güzellik merkezini açarak başarılı kariyer hedefleri oluşturmaktadır. Eğitimlerimiz, uzun süreçte gelecek adına büyük fırsatlar sunmaktadır. Sunmuş olduğu fırsatlar da düşünüldüğü zaman estetisyenlik kursu fiyatları oldukça uygundur. Bütçeye zarar vermeyen kurs ücretleri ile geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Eğitim sonunda yetişen kursiyerlerimiz donanımlı güzellik uzmanları haline gelmektedir.

Yurtdışı Deneyimli Estetik Uzmanından
Öğrenin Fırsatı Kaçırmayın!

Güzelliği Uzmanından Öğrenin

T.C. M.E.B. Özel Reform Estetik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerimizle günümüzün en aranılan mesleklerini profesyonel kadromuzla sizlere en iyi ve en doğru şekilde sunuyoruz. 1996 yılında İstanbul Beşiktaş’ta eğitime başlayan kurumumuz sektörün ilklerindendir. Köklü geçmişimiz ve yıllarca kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimimizle, kuruluşumuzdan bu yana güzellik sektörüne binlerce güzellik uzmanı kazandırdık. Bugün meslek hayatında yüksek kariyer hedeflerine ulaşmış ve sektörde başarıyla adından söz ettiren, markalaşmış birçok işletme sahibi kurumumuzdan mezun olmuştur. Bizlerden aldıkları nitelikli eğitimleri en verimli şekilde iş hayatına taşıyan sayısız öğrencimiz gurur kaynağımızdır. Mesleki eğitim vermenin yanı sıra öğrenci odaklı bir eğitim anlayışına sahibiz. Her kursiyerin öğrenme şekli ve eğitime ayıracakları süre farklı olduğu için tamamen size özel eğitim planı uygulayabiliyoruz. Modül eğitim, özel ders ve hızlandırılmış kurs şeklinde birçok eğitim modelimiz ile kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına çözümler bulmak en büyük ilkemiz. Birçok öğrencimiz farklı sektörde sürdürdüğü iş hayatının yanı sıra ikinci bir meslek edinmek üzere kurslarımızı tercih ediyorlar veya ailevi sebeplerden dolayı kurs için ayıracağınız süre kısıtlı olabiliyor. Biz her durumda size uygun bir eğitim planı oluşturabiliyoruz. Her kursiyerimizle özel olarak ilgilenip, tüm ihtiyaçlarınızı belirleyoruz. Türkiye’nin hemen her şehinden, yurtdışından ise başta Almanya olmak üzere Hollanda, İsviçre, Avusturya, Fransa, İngiltere, Belçika ve daha birçok ülkeden gelen kursiyerlerimize; güzellik uzmanlığı, protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik, profesyonel makyaj gibi eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. isteğiniz üzerine, İngilizce ve Almanca sertifika verebiliyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, güler yüzlü kadromuzla, eğitim sonrasında iletişimin her zaman devam edeceği bir kurs programı ile kariyerinizi birlikte şekillendirebiliriz. İşe yerleştirme, ürün ve cihaz danışmanlığı, anahtar teslim güzellik salonu kurulumu, iç dekorasyon tadilat, kısacası her konuda destek sağlıyoruz. Güzellikte bir reform yaratmak için sizi de Reform ailesine bekleriz. Gerek Türkiye, gerekse Avrupa ülkelerinde çeşitli eğitim, seminer, kongrelere katılmış, her daim gelişen, sektörü ve uygulamaları yakından takip eden, alanında profesyonel bir eğitim imkanı sunan, bünyesinde uluslararası başarılar da bulunduran Reform Estetisyenlik Kursu’nun bazı katılım alanları:

Hemen Arayın
Her Zaman Geçerli Bir
Mesleğiniz Olsun

Estetisyen Olmanın Avantajları

Birbiriyle ilişkili birçok farklı iş kolunu içine alan güzellik sektörü sayesinde bakımlı olabiliyor ve aynalara baktığımızda kendimizi daha iyi hissedebiliyoruz. Elbette estetik kaygılarımız ve güzelleşme çabamız yeni bir durum değil. Bu, tarih boyunca var olmuş ve gelişmeye devam etmiş bir alan. Bu alanla ilgilen girişimciler için ise geniş kapsamlı fırsatlar mevcut. Estetisyenlik kadın için en iyi mesleklerden biridir, çünkü bir kadın daima güzel, bakımlı, alımlı olmak ister. Bunun içinde kişisel bakımına bir erkeğe göre oldukça zaman ve bütçe ayırır. Birey ergenlikten itibaren fiziksel özelliklerini keşfetmeye ve beğenilen yönlerini ön plana çıkaracak bakımları tercih etmeye başlar. Bunlara örnek; makyaj, kuaför, kişisel temizlik, spor ve bakım salonları gibi.
Gelecek vaat eden, iş garantili bir meslektir.