HAKKIMIZDA

T.C MEB REFORM AKADEMİ ESTETİSYENLİK VE GÜZELLİK UZMANLIĞI OKULU

Güzelliği Uzmanından ÖğreninT.C. M.E.B. Özel Reform Estetik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerimizle günümüzün en aranılan mesleklerini profesyonel kadromuzla sizlere en iyi ve en doğru şekilde sunuyoruz. 1996 yılında İstanbul Beşiktaş’ta eğitime başlayan kurumumuz sektörün ilklerindendir. Köklü geçmişimiz ve yıllarca kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimimizle, kuruluşumuzdan bu yana güzellik sektörüne binlerce güzellik uzmanı kazandırdık. Bugün meslek hayatında yüksek kariyer hedeflerine ulaşmış ve sektörde başarıyla adından söz ettiren, markalaşmış birçok işletme sahibi kurumumuzdan mezun olmuştur. Bizlerden aldıkları nitelikli eğitimleri en verimli şekilde iş hayatına taşıyan sayısız öğrencimiz gurur kaynağımızdır. Mesleki eğitim vermenin yanı sıra öğrenci odaklı bir eğitim anlayışına sahibiz. Her kursiyerin öğrenme şekli ve eğitime ayıracakları süre farklı olduğu için tamamen size özel eğitim planı uygulayabiliyoruz. Modül eğitim, özel ders ve hızlandırılmış kurs şeklinde birçok eğitim modelimiz ile kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına çözümler bulmak en büyük ilkemiz. Birçok öğrencimiz farklı sektörde sürdürdüğü iş hayatının yanı sıra ikinci bir meslek edinmek üzere kurslarımızı tercih ediyorlar veya ailevi sebeplerden dolayı kurs için ayıracağınız süre kısıtlı olabiliyor. Biz her durumda size uygun bir eğitim planı oluşturabiliyoruz. Her kursiyerimizle özel olarak ilgilenip, tüm ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

ULUSLARARASI DENEYİM

Türkiye’nin hemen her şehrinden, yurtdışından ise başta Almanya olmak üzere Hollanda, İsviçre, Avusturya, Fransa, İngiltere, Belçika ve daha birçok ülkeden gelen kursiyerlerimize; güzellik uzmanlığı, protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik, profesyonel makyaj gibi eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. isteğiniz üzerine, İngilizce ve Almanca sertifika verebiliyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, güler yüzlü kadromuzla, eğitim sonrasında iletişimin her zaman devam edeceği bir kurs programı ile kariyerinizi birlikte şekillendirebiliriz. İşe yerleştirme, ürün ve cihaz danışmanlığı, anahtar teslim güzellik salonu kurulumu, iç dekorasyon tadilat, kısacası her konuda destek sağlıyoruz. Güzellikte bir reform yaratmak için sizi de Reform ailesine bekleriz. Gerek Türkiye, gerekse Avrupa ülkelerinde çeşitli eğitim, seminer, kongrelere katılmış, her daim gelişen, sektörü ve uygulamaları yakından takip eden, alanında profesyonel bir eğitim imkanı sunan, bünyesinde uluslararası başarılar da bulunduran Reform Estetisyenlik Kursu’nun bazı katılım alanları:

 • İngiltere Vtct belgesi ( Vocational Training Charitable Trust )
 • *İngiliz Mesleki Sertıfıka Onay Kurumu*
 • Ihbc belgesi (Uluslararası ve Sağlık ve Güzellik Konseyi)Uluslar arası Sağlık ve Güzellik Konseyi*
 • HDOA ( Hindistan Deontoloji Kongresi Belgesi )
 • *Konuşmacı*
 • J.D.Academy ( Fransa Jack Dojjanse Academy)
  Başarı Belgesi*
 • Toronto York Üniversitesi Teşekkür Belgesi
 • (Ayrıca tüm ASYA,AVRUPA Cosmo proof fuar katılımcılığı.)
 • Anna Lotan Akademisi (rasrail Biyo-Kozmetik Laboratuvarı)
 • *Yetkili Eğitmen Belgesi*

MİSYONUMUZ

Kozmetiğin durmadan ilerlediği çağımızda her geçen gün yeni bir uygulamanın ve yeni ürünlerin özellikleri keşfedilmektedir. yirmi dört yıldır dünyanın önde gelen birçok kozmetik markasını ülkemize getiren Reform Estetisyenlik, Türk Kozmetik Sektörü’ne sağladığı pozitif enerjisiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Uygulamalarımız herkese hitap edebilmekte olup, sınırsız zengin eğitim seçeneklerimiz ve yoğun memnuniyet kitlemizden dolayı gurur duymaktayız. Bu gururu birlikte yaşamak için sizleri de Reform Estetisyenlik Kursları’na bekleriz. Kaliteli bir eğitim için bizi tercih eden binlerce kişi arasında siz de yerinizi alın.

Misyonumuz, 1996 yılından bu yana verdiğimiz hizmeti daha kaliteli sürdürülebilir ve son teknoloji cihazlar ile daha ileriye taşımak, estetisyenlerimizin gelişimleri için doğru eğitimlerin verilmesi, yeni ürünlerin yanı sıra her yıl gelişen uygulamaların yakın takipçisi olarak sektöre yön vermektir.

Vizyonumuz, En büyük hedefimiz Reform Akademi ve Estetisyenlik adını sadece Beşiktaş’tan değil İstanbul’u aşarak memleketimizin her bir yerinde duyurmak dürüst, kaliteli ve güvenilir, güzellik bilincini tüm bayanlara aşılamaktır. Reform Akademi ve Estetisyenlik İstanbul Beşiktaş’ta, her konuda en iyi ve en donanımlı hizmet sunan bir yerdir. Reform Akademi ve Estetisyenlik olarak tamamen amaçlanan misafirlerimizin memnuniyetidir. Bu süreçte hatalarımız illa ki olacaktır ama müşterilerimizin sorunlarını gidermek en büyük amaçlarımızdan biridir. Merkezimizi görmeden ve deneme seanslarına girmeden lütfen karar vermeyiniz.