Cilt Bakım Kursu

CİLT BAKIM KURSU

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile pek çok alanda ilerleme kaydetmiş durumdayız. Güzellik ve sağlıklı bir görünüm oluşturmak benim işim diyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız tarafından kaliteli ve tecrübeli bir kadro oluşturmak adına MEB onaylı sertifikanın verildiği bir cilt bakımı kursu sağlamaktayız.
Sektörde daha bilinçli uzmanların yer almasına katkı sağlarken insanların estetiğe olan bakış açısını yenilemekteyiz. Hedeflerimiz arasında estetik anlayışını olumlu yöne çevirmek yer almaktadır. Cilt bakımına verilmesi gereken önem her şeyden önce gelmektedir.
Özellikle ergenlik döneminden itibaren yaşanan cilt sorunlarına ağırlık verilmektedir. Ayrıca olgun ciltlerle ilgili de uygulanması doğru teknikler öğretilmektedir. Birçok uygulamanın bir arada verildiği kursumuzda uygulamalar dahil 96 saatlik eğitimlerimiz devam etmektedir.

Cilt Bakımında Yeni Keşifler

Bakımın en temel konusu doğru teknikle başlamaktadır. Hangi cilt tipine hangi teknik uygulanmalı veya cilt analizi sonrası hangi ürün grubu seçilmeli öğretilmektedir. Uzmanlarımız gerekli eğitimleri verirken en kaliteli cilt bakım ürünlerini kullanmaktadır. İnsanların kafasındaki cilt bakımı kursu nedir sorusunun karşılık eğitimlerimiz ile cevap vermekteyiz.
Erginlik döneminden itibaren ilerleyen yaşlardaki kadın ve erkekler için cilt temizliği ve analizleri kursumuzun daha sağlıklı ilerlemesini sağlamaktadır. Yüzdeki kas sisteminden başlayarak cilt analizleri, cilt masajı ve cilt tipleri gibi temel konular ilk aşamada yer almaktadır.
Ardından aletli cilt bakımı, ampul ve serum kullanılarak cilt bakımı, yosun, kil ve doğal tuz uygulamaları ile cildi canlandırma teknikleri de öğretilmektedir. Hem teorikte hem de uygulamalı eğitimlerimiz alanında uzman kişiler tarafından aktarılmaktadır.

Yeni Bir Bakış Açısı ile Cilt Bakımı

Kadınların en korktuğu konulardan biri de cilt bakımı sonrası neler olacağıdır. Eğitimlerimize katılan kişilere her zaman daha sakin olması gerektiğini hatırlatmaktayız. Çünkü cilt uygulaması yapılan kişinin gergin olması uygulayan kişiyi de etkileyecektir. Hayatınızın geri kalanında meslek edinmek için veya hobi amaçlı katılmak isteyeceğiniz eğitimlerimiz devam etmektedir.
İlk akla gelen cilt bakımı kursu fiyatları olmaktadır. Almak istediğiniz eğitimlere ve yoğun programa göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Ayrıca bireysel olarak tek bir konuda uzmanlaşmanızı da sağlamaktayız. İster hafta içi ister hafta sonu kurslarımıza katılabilirsiniz. Eğitim gruplarımız sabah ve öğlen olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.


Cilt Bakım Eğitimlerine Devam

Cildin genç kalması ancak ve ancak kaliteli, doğru ve zamanında yapılmış bir bakım ile mümkündür. Eğitim konularımıza başlamadan önce bunu vurgulamaktayız. Sırasıyla cilt bakımı uygulamalı eğitimi ile başlamakta, eski ve yeni tüm teknikler ile sivilce, akne ve leke sorunlarına çözümler anlatılmaktadır. Ardından genel hatları ile masaj uygulamaları yüz ve dekolte bölgeleri için ayrı olarak aktarılmaktadır. Aslında hep göz ardı edilen temel kozmetik konularına meb cilt bakımı kursu programında değinilmektedir. En önemlisi de tabi ki hijyen ve uygulama salonu hazırlığı konuları olmaktadır.

Hemen Arayın Kontenjanla Sınırlı
İndirimleri Kaçırmayın!