CİHAZLARIMIZ

Kurslarımızda Eğitimini Verdiğimiz Cihazlar

ND Yag Dövme Silme Cihazı

ND yag dövme silme cihazı 1064 nm büyüklüğünde ışınlar vermektedir. Bu noktada cihazın yetkinliğinden başlayarak uygulayan kişinin bu konuda eğitimli olmasına kadar her alanda gerekli olan önlemler alınmış olmalıdır. Ekibimiz bu konuda kusursuz bir hizmet veriyor. Son teknoloji ve aynı zamanda onaylı olan cihazların sorunsuz bir biçimde kullanımı için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Siz de ND yag cihazı üzerinden hem dövmelerin silinmesi hem de lazer kullanımı ile istenmeyen tüylerden kurtulma aşamasında muhteşem bir etki elde edebilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı

Hydrafacial cilt bakım cihazı sayesinde profesyonel manada cildinizin temizlenmesini ve harika genç bir görünüm elde etmesini mümkün kılabilirsiniz. Süreç içerisinde tüm bakım adımları gibi hydrafacial işlemlerinin de konusunun uzmanı isimler tarafından uygulanması verimliliği artıracaktır. Ekibimizi ile iletişime geçerek bu alanda nasıl bir yardıma ihtiyacınız olduğu ve cildinizin gereksinimlerini daha kısa sürede daha verimli şekilde tespit etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kullanılan cihazlardan işlem gerçekleştiren ortama kadar her noktanın muhteşem bir sterilliğe sahip olduğu da eklenmelidir.

G5 Zayıflama Cihazı

G5 zayıflama cihazı sayesinde daha fit ve formda görünmek sizin için artık çok daha kolay bir hale gelecek. En kısa sürede sorunsuz bir biçimde form tutmak için doğru yerde bulunuyorsunuz. G5 sistemi son teknoloji ile hazırlanmış tam manası ile zararsız ve kusursuz bir etkiye sahiptir. Ekibimizde yer alan uzmanların yetenekli ellerinde daha da faydalı bir hal almaktadır. Bu noktada uygulamanın konu hakkında gerekli olan eğitimlerden geçmiş olan kişiler tarafından yapılması verimliliği pekiştiren detaylardandır.