BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Tırnak Teknolojisi Nedir?

Manikür ve pedikür, bazı insanların onsuz yaşayamayacağı güzellik hizmetleridir. Yaratıcıysanız ve tırnak yapmayı seviyorsanız, tırnak teknolojisi endüstrisi tam size göre olabilir! Tırnak teknolojisine girerek dilerseniz kuaförleri aşan fırsatlar elde edebilirsiniz.

Harika bir kariyer yolu olan, tırnak teknolojisi tam olarak nedir?

Umarım bu blogda tırnak teknolojisi ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlarız. Ancak, tırnak teknolojisi dünyasına atılmaya hazırsanız, yönetim ekibimizin bir üyesiyle konuşmak için bizimle iletişime geçin .0212 213 4070 – 0544 274 5410

TIRNAK TEKNOLOJİSİ NEDİR?
Günümüzde tırnaklar bir moda ifadesi haline geldi ve harika tırnak işlerini görmeden sosyal medyanızda gezinmek neredeyse imkansız. Tırnak teknolojisi terimi, tırnakların bakımını yaparken aynı zamanda estetik olarak hoş görünmelerini sağlayan teknikleri, araçları ve diğer ürünleri ifade eder.

Herhangi bir tırnak teknolojisi programının genel amacı, öğrencilerin lisanslarını almalarına ve tırnak teknolojisinde başarılı bir kariyere sahip olmalarına yardımcı olabilecek pratik beceriler, güvenlik ve teknikler konusunda öğrencilere eğitim vermektir.

TIRNAK TEKNİSYENİ NE İŞ YAPAR?
Bir tırnak teknisyeni, işi insanların ellerini ve ayaklarını çeşitli şekillerde güzelleştirmek olan lisanslı bir profesyoneldir. İşleri basit manikür ve pedikürün ötesine geçer ve sağladıkları hizmetlerden bazıları şunlardır:

Akrilik tırnaklar
Parafin Tedavileri
Gomalak Çiviler
Tırnak Uygulamaları
Protez Tırnak
Tırnak sanatı
Manikür ve Pedikür
Tüm bu pratik becerileri bilmek önemli olsa da, tırnak teknisyenlerinin, yapacağınız tedavileri tartışmak ve müşterinin ihtiyaçlarını dinlemek için sosyal becerilere sahip olmaları gerekir. Yaratıcı ve sosyalseniz, tırnak teknolojisi sizin için kariyer yolu olabilir!

TIRNAK TEKNİSYENLERİ İÇİN KARİYER FIRSATLARI
Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre tırnak teknolojisi istihdamının 2019 ve 2029 arasında yüzde 19,2 artması bekleniyor. Bu dönemde tahmini 29.900 işin açılması bekleniyor.

İster inanın ister inanmayın, tırnak teknisyeni olmak, tek seçeneğiniz bir kuaförde çalışmak anlamına gelmez. Bir salonda çalışmak harika ve mezun olduktan sonra deneyim oluşturmak için mükemmel bir yer olsa da, lisansınız size şu potansiyel kariyerleri kazandırabilir:

Alternatif Kaplıcalar: Geleneksel bir kaplıca size göre değilse, yolcu gemileri veya tatil köyleri gibi alternatif bir kaplıcaya girmeyi deneyebilirsiniz.
Mobil Manikürcü: Biraz daha fazla esneklik arıyorsanız, mobil manikürcü mükemmel bir kariyerdir. Etkinliklerde, partilerde çalışabilir ve hatta seyahat edebilirsiniz. Kendi patronun olacaksın.
Reform Eğitimcisi: Eğitimci olmak, bilginizi gelecek nesillere aktarmanın harika bir yoludur. Okulu sevdiyseniz, bu sizin için kariyer seçimi olabilir!
Tırnak Danışmanı: Güzellik endüstrisinin editöryal tarafıyla ilgileniyorsanız, insanların doğru ürünleri seçmelerine yardımcı olacak bir dergi için danışman olmayı düşünebilirsiniz.
Tırnak teknolojisinde bir kariyer, sizi beklediğinizden daha ileriye götürebilir ve sektördeki gelecekteki tüm potansiyel büyüme ile, şimdi güzellik okuluna başvurma zamanı .

TIRNAK TEKNİSYENİ NASIL OLUNUR?
Tırnak teknisyeni olmak için, bakanlık onaylı bir tırnak teknisyeni programını tamamlamanız ve ardından yazılı ve uygulamalı sınavlarınıza girmeniz gerekir. Tırnak teknolojisinin faydalarından biri, diğer güzellik okulu programlarına kıyasla tamamlanmasının daha uzun sürmemesidir.

Reform Estetisyenlik öğrencilere en güncel tırnak teknolojisi uygulamalarını öğretmek ve aynı zamanda devletin gereksinimlerini karşılamaya devam etmek için programlarımızı etrafında tasarlıyoruz . Tırnak teknolojisi programımızda öğreneceğiniz şeylerden bazıları şunlardır:

Manikür
Pedikür
Protez tırnak
Tırnak sanatı
İpek ve Fiberglas Sargılar
Tırnak teknolojisi programınızdan mezun olduktan sonra, tırnak teknisyeni olarak kariyerinize başlamaya hazırsınız! Güzellik endüstrisinde her zaman heyecan verici bir şeyler olur, ancak nihayetinde en büyük ödüllerden biri, insanların göründükleri kadar iyi hissetmelerine yardımcı olmaktır!

GÜZELLİK YOLCULUĞUNUZA BİZİMLE BAŞLAYIN!
Reform Akademi uzun yıllardır güzellik öğrencileri yetiştiriyor ve bugün size sektördeki en iyi teknikleri ve uygulamaları öğretmeye kararlı. Kariyeriniz için çalışmaya başlamak için bugün bizimle iletişime geçin ! 0212 213 4070 – 0544 274 5410