BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Soru – Cevap: Protez Tırnak

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

1) Tırnak uzatma işlemi ne kadar sürer?

Tırnak uzatma işlemi ortalama 2,5-3 saat sürmektedir. Tasarımcı çalışması ve komplikasyonları hesaba katılırsa prosedür daha uzun sürebilir.

2) Hamilelikte tırnak uzatmayı deneyebilir misiniz?

Hamilelik sırasında tırnak uzamasına izin verilir ancak yine de bir profesyonele danışmalısınız.

3) Tırnaklar nasıl kaldırılır?

Jel yardımı ile uzatılan tırnaklar ancak profesyonelce özenle yapılması gereken törpülenebilir. Bu nedenle, uzantıdan sonra kötü izlenimlerden kaçınmak için bunu kendi başınıza yapmamalısınız. Tırnaklarınızı kendiniz çıkarırsanız, uzadıktan sonra tırnaklarınızın kötüleştiğini düşünebilirsiniz.

Yapay tırnakları uzatmak için profesyonelin yalnızca jel uzunluğunu ve hacmini kaldırması gerekir. Tırnak uzadıkça, serbest kenarı hassas bir şekilde törpüleyeceksiniz.

4) Uzayan tırnaklarla nasıl ilgilenilir?

Uzatılmış tırnakların bakımı basit ve kolaydır. Ellerinizi her zamanki gibi yıkayın, nemlendirici losyon kullanın, ayrıca yumuşatmak ve daha iyi manikür bakımı için bir damla eterik yağ ekleyebilirsiniz, gerektiğinde tırnak törpüsü. Uzatmadan iki hafta sonra şeffaf oje kullanmanız önerilir. Bu kadar kolay olduğu için düzeltmeden düzeltmeye kadar tırnaklarınıza fantastik bir görünüm sağlayabileceğiniz püf noktaları.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]