BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Saç Simülasyonu Eğitimi

Saç Simülasyonu, özel olarak tasarlanmış makineler yardımıyla özel olarak hazırlanmış ürünlerin saç derisine uygulanması işlemidir. Bu işlemde temel amaç dökülen saçların yerine simülasyon yaparak yüz hatlarını ortaya çıkarmaktır. Son dönemlerde oldukça talep gören bir işlemdir. Ancak bu konuda kaliteli ve işinin ehli uzman bulmak zor sayılabilecek bir durum. Reform Estetisyenlik Farkı ile kaliteli bir kurs eğitimi alarak saç simülasyonu uzmanı olabilirsiniz. Üstelik MEB onaylı sertifika da veriliyor. Sertifikaların uluslararası geçerliliği de mevcuttur. Reform Estetisyenlik güvencesiyle saç simülasyonu eğitimi alarak, kariyer kapılarını ardına kadar açabilirsiniz. Peki Reform Estetisyenlik saç simülasyonu eğitiminin detayları nelerdir?

Profesyonel Eğitmenlerle Kaliteli Eğitim

Kursiyerlerin eğitime başladığı andan itibaren saç simülasyonuna dair her türlü bilgiyi edinmesi mümkündür. Reform Estetisyenlik saç simülasyonu eğitmenleri oldukça profesyonel nitelikler taşıyor. Alanında uzman olan eğitmenler, yıllardan gelen tecrübe ile eğitim vermeye devam ediyor. Uygulamalar sırasında her türlü hijyen kuralına titizlikle uyan uzmanlar makineleri kullanma konusunda da üstün yeterliliğe sahiptir. Kursu başarıyla bitiren kursiyerler alanında tam donanımlı noktaya ulaşmaktadır. Kurs bitiminde firma iş fırsatı da sunuyor. Profesyonel eğitmenleri tarafından yetiştirilen donanımlı kursiyerleri kendi belirlediği noktalarda değerlendiriyor. Bu şartların tamamı ise geleceğini garanti altına almak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

Kurs Sürecinin Kapsamı

Saç simülasyonu sırasında özel olarak üretilmiş makineler kullanılıyor. Bu makineler saç derisine zarar vermeyecek kalitededir. Ayrıca saç derisine enjekte edilen mineraller de sağlık standartları gereğince üretilmiştir. Bu noktada ise bakanlıktan gerekli izin ve onaylar da alınmıştır.           Malzemeler kursiyerler için tamamen ücretsizdir. Kurs ortamı hijyen kurallarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Ortam ferah ve çalışmaya uygun nitelikler taşımaktadır. Kursta ilk etapta hijyen dersleri verilmektedir Daha sonra saç yapısına ve makinelerin kullanımına dair donanımlar edinilmesi sağlanıyor. Kurs bittikten sonra makineleri ustalıkla kullanabilir hatta kurulumunu bile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca saç simülasyonu eğitimi fiyatları da oldukça uygundur. Fiyatlar hakkında net bilgiyi ise Reform Estetisyenlik web sitesinin fiyatlarımız kısmından öğrenmek mümkündür.

Kurs Programı Nasıl Hazırlanıyor?

Kursa başvuran adaylar için firma gereken her türlü imkanı sağlamaktadır. Tüm kolaylıkları sunarak ve şartları kursiyerlerin lehinde iyileştirerek hizmet vermektedir. Kurs programları genellikle hafta içi ve hafta sonu gruplarına göre ayarlanıyor. Günlük olarak ise sabah grupları ve akşam grupları ayrı ayrı ayrı derslere giriyorlar. Sabah grupları 10.00 ve 14.00 saatleri arasında derse girmektedir. Akşam grupları ise 14.00-18.00 saatleri arasında ders almaktadır. Ancak bu programların tamamı kendisine uymayan kursiyerler de mevcuttur. Firma bu kursiyerler için özel programlar hatta hızlandırılmış yoğun programlar hazırlıyor. Böylece kaliteli bir eğitim için ve sağlam gelecek için her türlü imkanı sağlamayı başarıyor. Kalitesi ve profesyonelliği ile adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik, oldukça talep görmektedir.