BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Reform Güzellik Uzmanlığı Kursu

Çağın en gözde mesleklerinden biri de güzellik uzmanlığı olarak bilinir. Reform Estetisyenlik sertifika programı ile yeni bir kariyer planı oluşturmak ise sizin elinizdedir. Kursumuza başvurarak profesyonel eğitmenlerimizle güzellik donanımlı bilgiye sahip olmaktadır. Aranılan mesleklerden biri olan güzellik uzmanlığı oldukça keyifli uzmanı olabilir, kariyer hedeflerinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Yıllardan gelen deneyimi ile Reform Estetisyenlik kaliteli eğitim ortamı sunmaktadır. Kursumuza katılan kursiyerler kurstan sonra bir meslektir. Donanımlı bilgiyi veren kursumuz bu noktada uygulama dersleri ile kursiyerlerin gelişimine katkıda bulunuyor. Sertifikalarımız MEB onaylı olduğu için güzellik uzmanlığı kursu ile işinizi anında bulabilirsiniz.

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Kursumuzda dersler profesyonel eğitmenlerce verilmektedir. Eğitmenlerimiz oldukça tecrübeli ve donanımlıdır. Eğitimlerimiz için başvuran adaylardan sadece kurs ücreti talep edilmektedir. Eğitim sırasında kullanılan araç-gereç ve ürünlerin ücreti tamamen firmamıza aittir. Kurs sırasında teorik bilgi, görsel anlatım ve uygulamalı eğitim verilmektedir. Kurs sonunda uygulamalı sınav yapılarak sertifika verilmektedir. Araç-gereçler ve kozmetik ürünler Sağlık Bakanlığı onayından geçmiştir. Kurs ortamı oldukça hijyenik ve ferah koşullara sahiptir. Misafirlerimiz için konforlu bir eğitim ortamı sunuyoruz. Ders programı ise kursiyerlerin talepleri doğrultusunda düzenleniyor. Yoğun çalışma temposu olan ya da uzaktan gelen kursiyerler için özel program hazırlanmaktadır. Kursumuzun en önemli avantajı ise kurstan mezun olanlar için işe yerleştirme fırsatının sunulmasıdır. Kursumuzun sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değildir. Kendi güzellik merkezini açmak isteyenler için anahtar teslim kurulum sağlıyoruz. Bunu ise oldukça uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Kariyeriniz Reform Estetiyenlik ile güvence altındadır.

Eğitim Kapsamı Nedir?

Eğitim güzellik uzmanlığını kapsamaktadır. Bu uzmanlık altında verilebilecek tüm uzmanlık alanları paket halinde kursiyerlerimize sunulmaktadır. Kurs başlangıcında ilk olarak hijyen eğitimi veriyoruz. Daha sonra kozmatoloji, anatomi, dermatoloji, cilt tipleri ve analizi, kalıcı makyaj, protez tırnak gibi alanlarda kapsamlı eğitim verilmektedir. Uzman eğitmenlerimiz tarafından bunun dışında pek çok alanda ders de sunulmaktadır.

Akne ve leke tedavileri

lifting

Medikal kozmetik

vücut bakımı

Masaj

Zayıflama Teknikleri

Epilasyon

Profesyonel makyaj

Kalıcı makyaj

kaş dizaynı

El ve ayak bakımı

İpek kirpik

Kurs Kayıtları ve Saatleri

Eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu devam etmektedir. Sabah grubu ve öğlen grubu olarak iki grup oluşturuyoruz. Ayrıca özel durumları olanlar için özel programlar hazırlıyoruz. Kurs hakkında daha detaylı bilgi almak adına web sitemizden form doldurabilir, mesaj iletebilirsiniz. Numaranızı bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. İşi uzmanından öğrenmek ve başarılı bir estetisyen olmak adına bize hemen ulaşabilirsiniz.