BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Protez Tırnak

Akrilik tırnaklar protez tırnaklar olarak bilinir. Son zamanlarda kadınların en popüler ve tercih ettiği süreçlerden biri haline geldi. Mükemmel tırnaklara sahip olmak her kadının hayalidir.

Bu nedenle 3-4 hafta kullanılabilen kusursuz ve pürüzsüz bir manikür işlemi kadınların en çok tercih ettiği şeylerden biridir. Bu nedenle protez tırnak kullanımında her geçen gün artış yaşanmaktadır. Akrilik çivi kullanımı ile protez çivi kullanımı karıştırılmamalıdır. Protez tırnak, tırnağın içinde 6 ay süre ile kalabilir. Tırnaklar günlük kullanıma uygundur.

Protez Tırnak Nedir

Bir çeşit protez tırnak olan akrilik tırnaklar, özel toz ve likit ile yapılan bir uygulamadır. Çivinin ucuna yapıştırılan plastik bir çivi ile oluşturulur. Plastik çivi kişinin kendi tırnağının ucuna yapıştırılır ve hazırlanan özel karışım, çivinin geri kalan kısmı doldurularak işlem yapılır. Akrilik çivi işlemi; normal oje. Tırnaklar törpü ile şekillendirilerek akrilik tırnakların yerleştirilmesi işlemine başlanır. Bu bir güzellik merkezinde yapılmalıdır.

Kişinin ömür boyu sürdürebileceği bir meslek edinmesini sağlayan protez tırnak kursu fiyatları oldukça uygundur. Geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olan kursta, bir ayda ödeyeceğiniz ücreti birkaç müşteriden karşılayabileceğinize emin olabilirsiniz. Uygulaması son derece basit olan, ancak özenli işçilik gerektiren protez tırnaklar, günümüzde birçok formda karşımıza çıkıyor.

MEB Onaylı Kurslar

İş Kapılarını açan estetisyenlik uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Dersler az kişilikli sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılım için bir ön başvuru kaydı doldurmak gerekmektedir. “www.reformestetisyenlikcom” adresinden bizlere ulaşarak eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.