BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Protez Tırnak Eğitimi

Reform Akademi’de sunulan protez tırnak eğitimi gibi estetik kurslarından birine kaydolmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca, mesleki gelişiminiz üzerinde çalışırken MEB onaylı sertifika sahibi olacaksınız protez tırnak kurslarımız profesyonel olarak sunulmaktadır.

Reform Akademi’de öğrencilerimize esneklik sağlamak için çeşitli kurslar kurduk. İhtiyaçlarına ve uygunluklarına en uygun kursları seçebilirler. Kurs tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0212 213 40 70 Numaralı telefonsan güzellik uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

Reform Akademi, tamamen piyasadaki en güncel protez tırnak tekniklerine odaklanan bir eğitim programı oluşturmuştur. Bu eğitim, teorik kısmı kendi hızınızda takip etmenize ve pratik kısmı sınıfta takip etmenize izin veren hibrit bir formülde sunulmaktadır. 

Protez tırnak kursuna gitmeyi düşünüyorsanız veya kariyer değişikliği yapmak istiyorsanız protez tırnak kursu harika bir fikir. Bu eğitime katılmakla kalmayacak, aynı zamanda öğrendiklerinizi uygulama fırsatına da sahip olacaksınız. Canlı dersler sırasında potansiyel müşteriler üzerinde pratik yapacaksınız.

Reform Akademi, platformu ve materyalleri öğrenciler için daha kullanıcı dostu ve güncel hale getirmek için şu anda protez tırnak eğitimi müfredatını revize ediyor.

Bu eğitimle ilgileniyorsanız veya merak ediyorsanız, Reform Akademi’nin manikür ve pedikür protez tırnak eğitimine kaydolmayı düşünüyorsanız sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Reform Akademi Bize Ulaşın: 📞➡0212 213 40 70 📱WhatsApp➡0544 274 5410