BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

ND Yag Dövme Silme Cihazı

 

ND yag dövme silme cihazı 1064 nm büyüklüğünde ışınlar vermektedir. Bu noktada cihazın yetkinliğinden başlayarak uygulayan kişinin bu konuda eğitimli olmasına kadar her alanda gerekli olan önlemler alınmış olmalıdır. Ekibimiz bu konuda kusursuz bir hizmet veriyor. Son teknoloji ve aynı zamanda onaylı olan cihazların sorunsuz bir biçimde kullanımı için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Siz de ND yag cihazı üzerinden hem dövmelerin silinmesi hem de lazer kullanımı ile istenmeyen tüylerden kurtulma aşamasında muhteşem bir etki elde edebilirsiniz.

Uygulama Detayları Nelerdir?

ND yağ dövme silme cihazı satın al ve seans seans tüm dövmelerinizden sorunsuz şekilde kurtul! Bu aşamada ekibimizin sizin cilt tipinize uygun ve asla herhangi bir hassasiyet yaratmayacak bir yapıdan istifade etmesine imkan tanınmaktadır. Siz de en kısa süre içerisinde yetkililerimiz ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alma aşamasını tamamlayabilirsiniz.
Açık ve koyu ten rengine sahip olan kişilerde kullandığımız frekanslar ve lazer tipleri değişim gösterebilmektedir. Uzman görüş ve muhteşem tecrübe ile beraber sorunsuz bir etki elde etme fırsatını yakalayacaksınız. Süreç sizin için sorunsuz ve oldukça verimli bir biçimde işleyecek!

Uygulama Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

ND yağ dövme silme cihazı ile gerekli uygulama aşamasının tamamlanmasının hemen sonrasında direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmaktan kaçınmalısınız. Bu noktada elde edilecek olan verimliliğin artması için yüksek faktörlü güneş koruma kremlerinden de faydalanabilirsiniz. Güneş kremi kullanımı sadece bu tip tedavilerin sonrasında değil aynı zamanda günlük hayatın da parçası olması gereken detaylardandır.
En az 50 faktörlü kremler kullanarak lekelenme ve tedavinin olumsuz yönde etkilenmesi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Verimliliğin nasıl artacağı ve sürecin sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ile alakalı bilgilendirme direkt olarak firmamız tarafından size iletilecektir.

%100 Başarı Elde Edilir Mi?

En uygun ND yağ dövme silme cihazı ile beraber uygulanan tedavinin %100 oranda başarılı olması mümkündür. Bunun için gerekli olan ön incelemelerin her aşaması tamamlanacaktır. Ekibimizin sizin dövmelerden seans seans kurtulmanız için gerekli olan alt yapıyı sunduğu görülmektedir. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için anlık tedavi gibi adımlara başvurmamalısınız.
Net sonuç alacağınız tedavilerin direkt olarak değil adım adım ve cildi yormadan uygulanması gerekiyor. Bu noktada cilde tek bir anda uygulanan tedavilerin yaşlanmaya ve beklenmeyen lekelenmelere sebebiyet verebileceğini de bilmelisiniz. Firmamızın sunmuş olduğu tüm hizmetlerde bu detayların tümü dikkate alınarak tedavi süreci şekillendirilecektir.

Acılı Mıdır?

Bu sürecin acılı bir süreç olup olmadığı da sıklıkla merak ediliyor. Kişilerin dövmelerini sildirirken en az acı hissetmeleri için buz terapisi de yapılmaktadır. Bu şekilde harika bir seans başarısı ve minimum acı ile istenmeyen tüm dövmelerden %100 oranında başarı ile kurtulma fırsatını yakalayabilirisiniz. Sizin için özel olarak hazırlamış olduğumuz tedavi planının piyasada yer alan diğer firmalardan çok daha uygun fiyata kullanıma sunulduğunun da altı çizilmelidir.

Uzman Kadromuz Fark Yaratıyor!

ND yağ dövme silme cihazı kullanım aşamasında bu işi üstlenen bireylerin konusunda uzman olması gerekmektedir. Firma olarak en çok önem verdiğimizi konuların başında eğitimli kadro geliyor. Uygulamanın kalitesinin artırılması için harika bir fırsat sunuyoruz. Sadece dövme silme alanında değil aynı zamanda lazer epilasyondan farklı cilt bakım aşamalarına kadar harika fırsatlar sunulmaktadır. Siz de anında iletişim kurarak seansınızı ayarlayabilir ve artık üzerinizde taşımak istemediğiniz dövmelerden kurtulabilirsiniz.