BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Microblading İşini Evden mi Yapıyorsunuz? İşte Bilmeniz Gerekenler

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Microblading kariyerinin en büyük faydalarından biri sağladığı esnekliktir. Bir microblading kursuna kaydolmayı düşünüyorsanız veya süreci zaten başlattıysanız, bir ön iş planı yapmadan önce bilmeniz gereken şeyler vardır.

Eğitiminizi bitirdikten sonra, bir salon işi ile serbest çalışma arasında karar verebilirsiniz. Microblading işinizi evden geliştirmek, yaşam tarzınıza en uygun olan şeyse, burada yasal ve başarılı bir işi yürütmek için sizin ve çalışma alanınızın karşılaması gereken avantajlara ve zorluklara genel bir bakış.

Yararlar

Evden çalışmanın en büyük yararı esnekliktir. Kendi patronunuz olarak, çalışma saatlerinizi eğitim veya başka bir iş gibi diğer taahhütleriniz etrafında planlayabilirsiniz. Deneyimli mikroblading sanatçılar bazen müşterilerle çalışır ve eğitimleri kendileri verir, bu nedenle oturumlarınızı kendiniz yönetmek kesinlikle işleri kolaylaştırır. Ebeveynlik tam zamanlı bir iş olduğundan, bu aynı zamanda çocuklu insanlar için de geçerlidir.

Esneklik, mikroblading kariyerinizden ne istediğinize kadar uzanır. Zaman zaman fazladan para kazanmanın bir yolu ise, istediğiniz kadar çok veya az müşteri alabilirsiniz. Çok fazla müşteriyi reddetmenin imajınıza zarar verebileceğini unutmayın.

ZORLUKLAR

Evden çalışmanın en büyük zorluğu disiplindir. Gününüzü organize edebilmek kolayca geri tepebilir ve sonunda dikkatiniz dağılabilir ve planlanandan daha az iş yapabilirsiniz. Kendi kendinizin patronu olmayı planlıyorsanız, işinizi ciddiye almaya hazırlıklı olmalısınız. Haftalık bir hedef belirleyin ve ne olursa olsun ona bağlı kalın.

Yönetim ve pazarlamayla da ilgilenmeniz gerektiğinden, iş miktarı çok fazla olabilir. Sürekli çoklu görev için hazırlıklı olun.

 

[/el_text_html][/el_column][/el_row]