BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Kirpik Lifting

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Kirpikleriniz aşağı doğru sürekli olarak bir eğilmemi gösteriyor? Takma Kirpik kullanan biri değilseniz ve doğal kirpiklerinize daha fazla belirginlik ve kıvrım eklemek istiyorsanız. Bu uygulama tam sizlere göre.

Kirpik lifting nedir diye soruyor olabilirsiniz?

Kirpik lifting, üst hat kirpiklerinizin doğal şeklini daha belirgin bir görünüme kavuşturmayı sağlayan bir uygulamadır. Sert kimyasallara ve pisliklere olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir uygulamadır. Kirpiklerinizi nazikçe kaldırarak onlara yepyeni bir görünüm kazandırır. Ürün, uygulandığı yerde kalacak şekilde özenle formüle edilmiştir ve uzun süreli, farklı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Uygulamanın tamamlanması sadece 30 dakika sürerken, sonuçlar 6-8 hafta arasında sürer. Bu süre kirpiklerinizi kullanış biçiminize göre değişiklik göstermektedir.

Maskara, kirpiklerinizi uzatma veya kalınlaştırma malzemesi ile kaplayarak çalışır. Bir kez uygulandığında, kirpiklerinize yapışarak ve sertleşerek gün boyu harika görünmesini sağlar, ancak olumsuz yanı, maskara kirpiklerinizi bir kez uygulandığında kırılmaya inanılmaz derecede eğilimli hale getirebilir ve kirpiklerin sertleşmesine neden olabilir. Bu uygulama ile maskaraya ihtiyaç kalmadan harika bir görünüm elde etmiş olursunuz.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]