BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

Kaşlar kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Hayat mükemmel olamıyorsa, en azından kaşların öyle olsun. Ruhunda ateş ve öldürücü bir çift kaş var. Bunlar kaşlarla ilgili çok ünlü birkaç ifadedir. Yüzümüzün en yüksek değerini taşıyan kaş şeklidir. Böylece kaşlarınızı doğru şekilde taramanın ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak bir çift harika kaşla gösteriş yapmanın sırrı, uygun bakım tekniklerinde yatmaktadır. Fakat size bu teknikleri anlatmadan önce kaş çeşitlerini anlamakta fayda var .

Evet, farklı kaş şekilleri vardır ve bunları öğrendikten sonra kendinize en uygun şekli bulabileceksiniz. Ve farklı kaşların farklı şekilde taranması gerektiğini öğrenmek bir şeydir. Kaşlarınızı kalın, sağlıklı ve dengeli tutmanın en etkili yollarını bulmak da aynı derecede önemlidir. Dikkat ederseniz, bir profesyonel gibi yapabilirsiniz.

Kaş Türleri

İnce Kaşlar
İnce kaşlar genellikle zar zor fark edilen ince bir eğri gibidir. Yüzünüze yakışan o zaman yeterince iyi ya da uygun bakım ve makyaj ipuçlarını izleyerek onları daha dolgun ve kalın hale getirebilirsiniz .

Kalın Kaşlar
Gerçekten daha dolgun bir görünüm sergileyebilirsiniz. Sadece yüzünüze uyacak şekilde mükemmel şekilde şekillendirin.

Kısa Kaşlar
Kaş kıllarınız normalden düşükse, kaş kısalır. Bununla birlikte, damat yapmak kolaydır. Kaşlarınız kısaysa, kısa kalın kaşlar güzel ve genç görünürken ince bir görünüm vermek harika bir şey olmaz.

Uzun Kaşlar
Daha uzun kaşlara kuyruklu kaşlar da denir. Bazen gözlerin dış köşelerini bile kaplarlar.

Düz Kaşlar
Kaşın çarpıcı bir kemeri yoksa, çok düz görünür ve çok daha az tımar gerektirir. Bu tür kaşlar oldukça yaygındır ve uzunlukları ve genişlikleri ne olursa olsun hoş görünürler.

Kavisli Kaşlar
Son derece dikkat çekici kıvrımlara sahip kaşlar her yüz şeklinde harika görünür ve diğer yüz özelliklerini muhteşem bir şekilde tamamlarlar. Eh, kavisli kaşlar çok yaygın değildir ve kavisli kaşlarınız varsa, bu konuda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Yuvarlak Kaşlar
Hafifçe yuvarlatılmış bir kaş, kıvrımlı bir kaştan daha tatmin edici görünebilir. Bu tür kaşlar genellikle yüzün her iki tarafında kusursuz bir yuvarlak şekle sahiptir.

Doğal Kemerli Kaşlar
Doğal olarak kemerli kaşların çoğu durumda taranması gerekmez. Genellikle eşit ve dengeli oldukları için doğal olarak harika görünüyorlar.

Yüksek Kemerli Kaşlar
Kaş kemiklerinin hemen üzerinde ve kuyruklara doğru olan kemerler yüksek kemerli kaşları tanımlar ve bunlar yüze gerçek dramatik bir görünüm verebilir. Bu tip kaşlar, harika bir görünümü korumak için uygun beceri ve çaba gerektirir.

Bakım Nasıl Yapılır Yüz şeklinize uygun orantılı kaşlara sahip olmak, en iyi yüz özelliklerini olduğu kadar gözleri de öne çıkarmak için çok önemlidir. Bununla birlikte, tüm kaşlar eşit değildir ve optimal bir kemer için ideal açıyı bulmak zaman alır. Sadece aynanın önünde durun ve kaş kıllarınızın nasıl fark yarattığını ve anında göz kamaştırıcı görünmek için her bir kaş tipini geliştirme sanatında nasıl ustalaşacağınızı anlamaya çalışın.

İnce Kaşlar
İnce kaşlarınızı çok fazla şekillendirmenize gerek yok. Sadece fazla kılları cımbızla alın. Aslında kaşlarınızın renginde bir kaş kalemi kullanarak onlara daha dolgun bir görünüm kazandırmayı deneyebilirsiniz.

Kalın Kaşlar
Bu tip için, düzenli diş çekme seanslarının yanı sıra, başıboş tüyleri almak için iyi bir cımbızı el altında bulundurmanız gerekecektir. Tek kullanımlık bir tıraş bıçağı, saç köklerinin büyüme yönüne karşı çalışarak köklerinden alınması için de kullanılabilir.

Kısa Kaşlar
Kısa kaşlarınıza biraz uzunluk eklemek için kaş dolgusu kullanabilirsiniz. Kaşların uçlarına yapabilir ve en sevdiğiniz şekli yapabilirsiniz.

Uzun Kaşlar
Yapacak pek bir şey yok. Dilerseniz uzun kaşlarınızın kenarlarına bir pomad ile incelen uzunlukta bir dokunuş ekleyerek eşit bir görünüm elde ederek parlak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düz Kaşlar
Yumuşak bir şekilde fırçaladıktan sonra kaş kalemi ile dış uçlara doğru hafif kıvrımlar oluşturabilirsiniz.

Kıvrımlı Kaşlar
Kıvrımlı kaşlarınızın yumuşak kavislerini kullanarak yüz şeklinize göre istediğiniz zaman başıboş saçları çekerek dengeleyin.

Yuvarlak Kaşlar Yuvarlak
kaşlarınıza göz alıcı kavisler eklemek için kaş kalıbı kullanabilirsiniz.

Doğal Kemerli Kaşlar
Doğal kavisli kaşlarınızı tımar etmek ve korumak için hiç terlemenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey başıboş tüyleri almak.

Yüksek Kemerli Kaşlar
Yüksek kemerli Kaşlar, başıboş kılları düzenli olarak cımbızlayarak onları temiz ve düzenli tutarken gerçekten biraz çaba sarf etmenize neden olabilir. Kemerlerin yumuşak görünmesi için kaş kalemi kullanabilirsiniz.

Bazı Yaygın Bakım Teknikleri
Kaşlarınızı her gün fırçalamayı alışkanlık haline getirin, ancak bunu oldukça nazikçe yaptığınızdan emin olun. Bakımları için herhangi bir krem ​​veya losyon kullanmaya gerek yoktur. Gerekirse, kaşların büyümesini desteklemek için doğal ev yapımı serum kullanabilirsiniz. En önemlisi, başıboş saçları çok sık cımbız, ağda veya düzeltmeye devam etmeyin.

Bakımlı ve kusursuz bir çift kaş elde etmeye hazırsınız.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]