BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

İpek Kirpik Kursu

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

İpek Kirpik Kursu

T.C. M.E.B. Özel Reform Estetik ve de Güzellik Uzmanlığı Kursu adı altında Millî Eğitim Bakanlığı onayından geçen eğitimlerimiz ile günümüzde en çok aranılan kurslardan olan ipek kirpik kursu alanında ve işinde profesyonel kadromuzla sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.
İpek kirpikler, ipekten hazırlanmaktadır. Üst göz kapağındaki gerçek kirpiklerinize özel yapıştırıcısı birer birer yapıştırılır. 2-3 ay kadar kalıcılığı mevcuttur. İpekten yapılmasından dolayı göz üzerinde oldukça doğal görünmektedir.

Her bir kursiyerin öğrenme şekli ve de eğitime ayıracakları süre birbirinden farklı olduğu için sizlere özel olarak bir eğitim planı uyguluyoruz. Kurslarımızda her türlü ipek kirpik modelleri eğitimi verilmektedir. Modül eğitim ve özel ders ile hızlandırılmış kurs şeklinde daha çok farklı eğitim modelimizle siz kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmak adına yapılan çalışmalarımız bizim en büyük ilkemiz. Her kursiyerimiz ile çok özel olarak ilgilenip, bireysel ihtiyaçlarını belirliyoruz. Türkiye’nin hemen hemen her bir şehrinden ve de yurtdışından birçok farklı ülkelerden gelen kursiyerlere ipek kirpik eğitimimizi veriyoruz. İstek dahilinde İngilizce ve de Almanca sertifika da verebiliyoruz. Sıcak ve de samimi olan ortamda, evinizde gibi bir ortamda hissedeceğiniz, profesyonel kadromuzla, eğitim sonrasında da iletişimin her zaman sürekli devam edeceği kurs programı ile sizlerleyiz.

Sektör içinde kendini açıkça kanıtlamış olan Reform Estetisyenlik İstanbul ipek kirpik kursu ile siz kursiyerlere uzmanlık sertifikası veriyor. Sertifikalarımız MEB onaylı olup ve de yurt dışı geçerliliği de mevcuttur. Yurt içinde veya yurt dışında kongre ve de seminerlere katılıp ilerleyen firmamız, kursiyerlerimize çok önemli ipek kirpik İstanbul içinde değişik fırsatlar sunuyor.  Reform Estetisyenlik daha çok kaliteye odaklı çalışmasından dolayı anını duyuran firmalardan biridir. Bu neden ile diğer tüm kursları gibi de kaş ve kirpik eğitimi de tamamen hijyenik ve temiz ortamlarda gerçekleşmektedir.

Kampanyalı Olarak Kurs Kayıtları

Reform Estetisyenlik olarak kursiyerlerimizin geleceği için çok sağlam adımlar atan bir firmayız.  Bu duruma kıyasla nazaran ipek kirpik eğitim ücreti de her bütçeye uygunluk gösteriyor. Bazı zamanlar kampanya düzenleyen firmamız kursiyerlerine her türlü ipek kirpik eğitimi imkânı sağlıyor.

Kampanalarımızı firmamızın internet sitesinden takip etmeniz mümkündür. Kampanyalar ile ilgili fikir sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçip kurslarımız hakkında daha net ve detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]