BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Estetisyenlik Kursu İçeriği

Günümüzün en gözde mesleklerinden biri de estetisyenlik uzmanlığı olarak kabul edilir. Profesyonel bir eğitim ile kaliteli bir estetisyen olmak mümkündür. Çünkü pek çok müşteri kendisini bu işi iyi yapan ve tavsiye edilen uzmanlara teslim etmek istiyor. Aranan bir uzman olmak adına kaliteli bir estetisyenlik kursu almak gerekmektedir. Firmamız profesyonel eğitmenlerle güzellik MEB onaylı uzmanlığı ve estetisyenlik sertifikası vermektedir. Profesyonel şartlarda verdiğimiz kurslarla kariyeriniz için yeni bir kapı açabilirsiniz.
Başarılı eğitim anlayışımız ile hayalleriniz artık çok uzakta değil. Kariyeriniz için yeni bir kapı açmak istiyorsanız MEB onaylı estetisyenlik kursu tam size göredir. Kursumuz kaliteli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. İsteyen kursiyerlerimizi için eğitim bitince iş fırsatları sunulmaktadır. Kursiyerlerimizi güzellik merkezlerine yönlendiren kursumuz aynı zamanda iş yeri açma fırsatı da sunuyor. Yeni bir mesleğe sahip olmak isteyenler ve alanında kendini geliştirmek isteyenler için oldukça kaliteli bir kurs olduğunu belirtmek gerekmektedir. Eğitimlerimiz çağın şartlarına göre sürekli olarak güncellemeye tabi tutulur. Kursumuzdan mezun olan kursiyerlerimiz yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarına katılma hakkında sahiptir. Kursiyerlerimize kendilerini her an geliştirmek adına fırsat sunuyor, kendi işlerinde başarıya ulaşmaları adına ortam hazırlıyoruz. Eğitimlerimizden hemen faydalanın, kariyerinizde önemli adımlar atmak adına fırsatlar yakalayın. Derslerimiz 552 saat yani 3 ay sürmektedir. Eğitim programımız sabit olmakla birlikte özel olarak da hazırlanabiliyor. Özellikle yurt dışından ve şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel eğitim programları hazırlıyoruz. Bu programlarla adaylarımızın kariyer fırsatlarını kaçırmalarını engelliyoruz. Eğitimlerimiz uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz alanında başarılı olmakla birlikte gerekli eğitimlerini tamamlamıştır. Eğitim sınıflarımız hijyen standartlarına uygun nitelikler taşımaktadır. Eğitim ortamı ferah ve kalitelidir. Eğitim için kullanılan malzemeler, doğal ve sağlık standartlarına uygundur. Ürünlerin ve malzemelerin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Eğitim sırasında kullanılan malzemelerin tamamı kursiyerlerimiz için tamamen ücretsizdir. Kursiyerlerimiz ürünleri diledikleri kadar kullanabilme hakkına sahiptir. Derslerimiz teorik ve uygulama olmak üzere iki şekilde işlenmektedir. Kurs bitiminde uygulama sınavı gerçekleştirilmektedir. Başarılı olan kursiyerlerimiz için MEB onaylı sertifika verilmektedir.
Estetisyenlik kursumuz kaliteli ve profesyonel nitelikler taşımaktadır. Verdiğimiz eğitimler kursiyerlerimizin geleceğini garanti altına almaktadır. Ayrıca eğitimden sonra verdiğimiz sertifikaların yurt dışı geçerliliği de vardır. Bu sebeple kursiyerlerimiz modern standartlarda almış oldukları eğitimlerle yurt dışında da iş garantisi elde etmektedir. Pek çok kursiyerimiz ise yurt içinde ve yurt dışında kendi güzellik merkezini açarak başarılı kariyer hedefleri oluşturmaktadır. Eğitimlerimiz, uzun süreçte gelecek adına büyük fırsatlar sunmaktadır. Sunmuş olduğu fırsatlar da düşünüldüğü zaman estetisyenlik kursu fiyatları oldukça uygundur. Bütçeye zarar vermeyen kurs ücretleri ile geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Eğitim sonunda yetişen kursiyerlerimiz donanımlı güzellik uzmanları haline gelmektedir.