BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

İstanbul Kirpik Lifting Eğitimi

İstanbul’da güzellik ve estetik alanında eğitim almak isteyen kursiyerlerimiz için kurduğumuz Reform Akademi sayesinde, güzellik salonlarında veya kuaförlerde iş bulabilir, bu alanda profesyonelleşebilirsiniz. İstanbul Kirpik Lifting Eğitimi, işin detaylarını, pratik yollarını ve el becerisi konusunda daha iyi olmanızı sağlayacak bir eğitimdir. Kozmetik ve makyaj alanında yapılacak olan bütün uygulamalar üzerine eğitim alabileceğiniz kurumumuz, size profesyonelleşme imkanı sunmaktadır.
Uzman kadromuz sayesinde Kirpik lifting eğitimin detayları ve malzemeleriyle öğrenebileceğiniz gibi, sürekli pratik yaparak göz çevresinde uygulanan bu ince ve dikkat gerektiren işlemi elleriniz titremeden, kendinize güvenerek yapabileceksiniz. Hata kabul etmeyen lifting işlemi, göz ve kirpik üzerinde uygulanan bir işlem olduğu için işi uzmanlarından öğrenmeniz gerekmektedir.

Kirpik Lifting Nedir?

Günümüz estetik ve güzellik alanında kullanılan, kirpik bölgesinin çekici bir güzelliğe sahip olmasını sağladığımız kirpik lifting, popüler bir makyaj uygulamasıdır. Özellikle kadınların gözlerini daha vurucu ve kirpiklerini daha çarpıcı gösteren kirpik lifting uygulaması, düz kirpiklerin yukarı ve aşağı kıvrımlı bir hale getirilmesini sağlayan bir işlemdir. Özel günler ve kalıcı makyaj alanlarında tercih edilen bu güzellik yöntemi, 2 ile 3 ay arasında kalıcı bir uygulamadır.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanmalıdır?

El maharet ve becerisi gerektiren bu işlem, 2 ile 3 ay boyunca düz olan kirpiklerin kıvrık ve kalkık olmasını sağlayacak bir işlemdir. Bu nedenle belirli maddeler kullanılarak, kirpiklere sürülen organik yapıştırıcı sayesinde kirpikler yukarı kaldırılır. Çok ince bir işlem olduğu için mikro çubuklar kullanılarak yapılan işlem, daha sonra 15 ile 20 dakika arasında bekleme süresine sahiptir. İstanbul kirpik lifting eğitimimiz sırasında kullanılması gereken malzemeleri ve uygulama yöntemlerini öğreneceğiniz eğitim programımız, el becerinizi geliştirmeyi sağlayacaktır. Aynı zamanda işlem sırasında kullanılacak malzeme ve kullanma şeklini öğreneceğiniz ders programımız, kısa zamanda işi kavramanızı sağlayacak, uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

Sertifikalı Ve MEB Onaylı Lifting Eğitimi

Türkiye’de ve dünyada kullanımı epeyi popüler olan kirpik lifting işlemi, kozmetik ve makyaj alanlarında çalışmanızı sağlayacak bir eğitim programıdır. Kısa zamanda işi kavrayacağınız ve el becerinizin artacağı Reform akademi eğitim programı, sertifikalı eğitim vererek, yasal bir şekilde çalışma imkanı sunacaktır. Diploma özelliği gören MEB olaylı sertifika belgesi, iş sektörü açısından önemli bir yere sahiptir. İstanbul kirpik lifting eğitim programımıza katılarak alabileceğiniz, MEB onaylı Kirpik lifting sertifikası güzellik ve estetik alanlarında kolayca iş bulmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Eğitim İçin Reform Akademi

Güzellik ve estetik alanlarında çalışacak olanlar bilmelidir ki, insan bedeni üzerinde uygulanan çalışmaların hiçbirinin geri dönüşü olmamaktadır. Yapılan bir hata sonucu estetik olmayan bir durumla karşılaşılabilir, zarar verilebilir. Bunun için reform akademi olarak, eğitim programımızı bu alanda uzman olan eğitmenlerimizle sürdürüyoruz. Kursiyerlerimiz, işlerini en iyi şekilde yerine getirebilecek bilgi ve tekniği öğrensin, aynı zamanda sektörde öyle yer alsın. Bunun için eğitim ve beceri konularında bilgiye önem verdiğimiz ders programımız, teknik uygulamalar şeklinde ilerleyerek kursiyerlerimizin profesyonelleşmesini sağlayacaktır. İstanbul Kirpik Lifting eğitimi için reform akademi uzman eğitim programına katılabilirsiniz.

İş İmkanları ve Mesleki Alanlar

Kirpik lifting hem hobi hem de iş alanları için alabileceğiniz bir eğitim olabilir. Bunun için yapmanız gereken reform akademiyle iletişime geçmek olacaktır. Güzellik ve estetik alanlarında iş bulmanızı sağlayacak bu eğitim programı, kuaför ve makyaj malzemeleri alanlarında da geniş bir iş sahasına sahiptir. Profesyonel bir eğitim için, profesyonel yöntemler öğreneceğiniz Reform akademi olacaktır.