BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

İstanbul Hyaluropen İğnesiz Dolgu Eğitimi

Son zamanlarda kadın cilt güzelliği alanlarında kullanılan dolgu operasyonları, tecrübeli ve uzmanlaşmış kişilerin yapabileceği bir işlemdir. Türkiye’de yeni yeni gelişmekte olan bu alan, güzellik ve estetik salonlarında çokça aranan eleman ve uzman ihtiyacı doğurmuştur. Bu alanda çalışmak isteyen ve meslek edinmek isteyen kursiyerlerimize Reform akademi olarak, detaylı ve incelikli bir eğitim sunmaktayız. Öncelikle İstanbul hyaluropen iğnesiz dolgu eğitimi için bizimle iletişime geçen kursiyer adaylarına, eğitim programımız hakkında bilgi verir ve eğitim saatlerini tarafınıza bildiririz. Siz de detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, makyaj, dövme ve dolgu operasyonları alanına uzmanlaşmak için eğitim programımıza katılabilirsiniz.

Hyaluropen İğnesiz Dolgu Eğitimimiz

Son dönemin teknolojisiyle estetik ve güzellik alanlarında gelişme gösteren iğnesiz dolgu operasyonları, belirli cihazlar ve yüz çehresine göre yapılacak işlemlerle olumlu sonuç alınan bir işlemdir. Yaştan dolayı cilt kırışmaları ve sarkmalarına çözüm olan dolgu aynı zamanda sigara kullanımı ve diğer dış nedenlerden kaynaklı ciltte oluşan deformelere karşı yapılan bir estetik uygulamadır. Bu uygulamayı yapabilmek için uzmanların cihaz kullanımı, steril ortam hazırlığı ve el becerisi üzerinde çalışması, sürekli pratik yapması gerekmektedir. Bu uygulamaları yapabileceğiniz Reform akademi İstanbul hyaluropen iğnesiz dolgu eğitimi programıyla, kursiyerlerimizin mesleki olarak gelişmesini ve alanında en iyi olmasını hedeflemiş ve bu alanda uzmanlar eğiterek, sektörde etkin olmalarını sağlamıştır.

Sertifikalı Ve MEB Onaylı Eğitim Programı

Devlet kurumları da dahil olmak üzere birçok alanda kullanılan MEB onay belgesi, diploma niteliği taşımaktadır. Kursiyerlerimize İstanbul hyaluropen iğnesiz dolgu eğitimi programını tamamladıktan sonra verdiğimiz Meb onaylı sertifikalar sayesinde kısa zamanda iş alanında etkin olabilir ve çalışma hayatına başlayabilirler. Uzmanlık belgesi olarak tanımlanan MEB onaylı sertifikalarımız sayesinde kursiyerlerimiz, Reform akademi güvencesiyle güzellik salonlarında iş bulabilmektedir.

Uygulamalı Eğitim Ayrıcalığı

Reform akdemi olarak kursiyerlerimize istanbul hyaluropen iğnesiz dolgu eğitimi verirken, bol bol uygulama yapabilecekleri fırsatlar tanımaktayız. Böylelikle alanlarında uzmanlaşıp, el becerilerini sürekli pratik yaparak geliştirebileceklerdir. Ayrıca kullanılan cihazlar ve malzemeler hakkında detaylı bilgi edinebildikleri uygulamalı eğitim ayrıcalığı, kursiyerlerimizin bilginin ışığında hareket etmelerini sağlar. Hata yaparak öğrenecekleri uygulamalı eğitimlerimiz hem kalıcı makyaj hem dövme hem de iğnesiz dolu operasyonlarında uzmanlaşarak alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktadır. Operasyonlar sırasında yanınızda bulunacak eğitmenlerimiz yapılan hataları ve yanlışları size anında bildirerek, doğrusunu öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Uzman Hyaluropen Eğitmen Kadromuz

Yeni bir teknoloji olan Hyaluropen operasyonları için alanında tecrübeli olan eğitmen kadromuz, kursiyerlerimize detaylı bilgi vererek, cihazlar hakkında tecrübe kazanmalarını sağlayacaktır. Son teknolojinin kullanıldığı Hyaluropen İğnesiz Dolgu Eğitimi alanında profesyonelleşmek isteyen bütün kursiyerlerimize bütün imkanları sağlamaktadır. Manken üzerinde deneme, cihaz kullanımı, makyaj ve dolgu malzemelerini tanıma gibi detaylı bir eğitim alacağınız kurs programımız, kısa zamanda meslek edinmenizi sağlar. Uzman kadromuzun bilimsel alandaki tecrübeleri, estetik ve güzellik sektöründe kullanılan çalışma disiplini hakkında sizin de tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Reform akademi sayesinde işi uzmanlarından öğrenip, siz de meslek sahibi olabilirsiniz.

İş Tanımı ve Mesleki Alanlar

Sağlıklı bir yöntem olan iğnesiz dolgu operasyonu, estetik uzmanı olmanızı sağladığımız eğitim programlarımızdan biridir. Kısa zamanda katılım sağlayabileceğiniz kurslarımız sayesinde, siz de estetik ve güzellik salonlarında iş bulabilir, kuaför ve makyaj stüdyolarında kadrolu olarak çalışabilirsiniz. MEB onaylı sertifika belgeniz sayesinde, iğnesiz dolgu alanında uzmanlaştığınızı gösterebilir ve kolayca iş bulabilirsiniz. Kurslarımız ve kurs saatlerimiz hakkında bilgi almak için Reform akademi uzman kadromuzla tanışabilirsiniz.