BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

İstanbul Bb Glow Kalıcı Fondöten Eğitimi

Güzellik ve estetik alanlarında en çok kullanılan kalıcı makyaj uygulaması, el becerisi ve bilgi isteyen bir iş alanıdır. Herkesin yapamayacağı işlemlerden biri olan kalıcı eğitim, incelikli ve detay çalışma gerektiren bir işlem olduğu için uzmanlarından öğrenilmesi gerekmektedir. Ayrıca bol bol pratik yapılması gereken kalıcı makyaj kullanılan malzeme ve makineler kapsamında studyo make-up, kuaför ve güzellik salonlarında çalışma imkanı sağlayacak olan bir meslektir. Bb Glow kalıcı fondöten eğitimi için, iğne ve enjekte gibi işlemlerin de bilinmesi gerekmekte aynı zamanda bol bol mankenler üzerinde pratik geliştirilmektedir. Mikropigmentasyon da denilen kalıcı makyaj uygulamaları, geri dönüşü olmayan detaylı bir çalışma gerektirmektedir.

Bb Glow Kalıcı Fondöten Eğitim Programımız

Reform Akademi olarak, uzman kadromuz sayesinde verdiğimiz kurslarımızdan biri olan kalıcı makyaj eğitimlerimiz, bütün işlemleri detaylı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sıklık ve çalışmalarla gerçekleşir. Kullanılan iğne, enjekte ve makine işlemleri nedeniyle detaylı bir eğitim programı hazırladığımız İstanbul Bb Glow kalıcı fondöten eğitimi, işlem yapılacak kişinin cilt hassaslığı ve cilt renk tonuna göre işlem yapma aşamasında profesyonelleşmenizi sağlamaktadır. Bb Glow işlemi, teknik açısından detaylı bir işlem olduğu için kullanılacak malzeme ve kullanım aşamasında izlenecek yol açısından uygulamalı giden bir programdır.

Uygulamalı Bb Glow Kalıcı Fondöten Eğitimi

Pratik yapılmadan ve üzerinde bolca çalışılmadan el becerisi ve meslek anlamında öğrenemeyeceğiniz kalıcı makyaj uzmanlı, mankenler üzerinde sürekli makyaj yaparak öğrenebileceğiniz bir eğitim programına sahiptir. İstanbul Bb Glow kalıcı fondöten eğitimi, sürekli pratik yaparak el becerisi kazanacağınız bir kurs programı olmaktadır. Kalıcı makyajın 3 ile 5 aya kadar kalıcı olması nedeniyle canlı kişilere uygulandığı zaman geri dönüşü olmamaktadır. Bu nedenle sürekli pratik yaptırdığımız kursumuz, aynı zamanda makyaj malzemeleri ve aletleri hakkında da detaylı bilgi kazanmanızı sağlayacaktır.

Sertifikalı Kalıcı Fondöten Eğitimi

MEB onaylı sertifika verebilen Reform Akademi, kursiyerlerimizin iş alanlarında daha etkili olabileceği bir imkan sağlamaktadır. İstanbul Bb Glow kalıcı fondöten eğitimi programını tamamladığınız zaman alabileceğiniz sertifikamız sayesinde kısa zamanda iş bulabilecek ve alanınızda uzman olarak tanımlanacaksınız. Kalıcı makyaj kursları hakkında detaylı bilgi ve eğitim alabileceğiniz sertifikalı kalıcı fondöten kursumuz hakkında bilgi almak için reform akademi ile iletişime geçebilir ve kurslarımıza katılabilirsiniz. MEB onaylı sertifikalarımız diploma niteliği görmekle birlikte, uzmanlaştığınız alan hakkında iş verene güven sağlayacak bir belge olacaktır.

Uzman Kadromuz Ve Eğitmenlerimiz

Alanında tecrübeli olan uzman kadromuz ve eğitmenlerimiz sayesinde İstanbul Bb Glow Kalıcı Fondöten eğitimi programımızdan mesleğinizde uzmanlaşabileceğiniz bir eğitim alabilirsiniz. Bilginin ışığında sürekli pratik yaparak alacağınız eğitim, el becerinizi ve estetik görüş açınızı geliştirecek, güzellik ve estetik alanlarında iş bulma imkanı sağlayacaktır. Kısa ve etkili bir program olan kalıcı makyaj eğitimlerimiz, kursiyerlerimizin kendilerine güvenmelerini ve kısa zamanda iş bulabilmelerini sağlamaktadır. Kullanılan malzemeleri tanıma, makyaj sırasında aşamaları ve izleği ayarlama gibi alanlarda profesyonelleşen kursiyerlerimizden biri olabilmek için siz de reform eğitim programlarına katılabilirsiniz.

İş Alanları Ve İş Tanımı

Kalıcı makyaj alanlarında çalışma imkanı bulabileceğiniz kalıcı fondöten eğitim programımız, güzellik salonları, make up stüdyoları, kuaförler ve özel makyözlük alanlarında çalışma fırsatı sunmaktadır. Hem el becerinizi hem de iş tanımı hakkında bilgi edinmenizi sağlayan kurslarımız, alanınızda uzmanlaşmanızı sağlayarak, makyaj malzemeleri hakkında bilgi edinmenizi de sağlayacaktır. Sertifikalı uzmanlık eğitimlerimiz katılabileceğiniz Reform akademi sayesinde siz de işi uzmanlarından öğrenin.