BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

İpek Kirpik

İpek Kirpikler, lazer epilasyon ve cilt bakımı gibi güzellik sektöründe yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kirpiklerinin düz ve ince olmasından şikayet eden kişiler bu uygulamadan uzun süreli memnuniyet duymaktadır. İpek Kirpik uygulayacak kişilerin gözün hassas yapısı nedeniyle iyi eğitilmiş olması çok önemlidir. Kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız İpek Kirpik-Kirpik Uzatma Eğitimi alabilirsiniz

 

İpek Kirpik Nedir?

İpek Kirpik, saf ipek kirpiklerin doğal kirpiklere tutturulduğu bir uygulamadır. Doğal ve gür kirpikler sağlar. Uygulama sonrasında kişi göz makyajı yapmak zorunda kalmadan etkileyici kirpiklere sahip olur. İpek kirpik işlemini yapacak olan uzman, kirpik yapısını analiz ettikten sonra boyutlarına göre 2D, 3D, 4D, 5D ve 6D olarak adlandırılan ipek kirpik seçeneklerine karar verir. İpek Kirpik yaklaşık 6 ay sürebilir. Ancak dönem boyunca her 2-4 haftada bir kirpik yenileme kontrolü yapmakta fayda var.

 

Neden İpek Kirpik Sertifikası Almalıyım?

Güzellik sektöründe hızla artan personel ihtiyacına rağmen, nitelikli ve eğitimli estetisyen bulmak firmalar için zor. Bu kadro ihtiyacını karşılayan Essi Akademi gibi eğitimli kurumlardır. Sertifika sayesinde İpek Kirpik konusunda yetkinliğinizi kanıtlama şansına sahip olabilirsiniz.

 

İpek Kirpik Kursu

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik sektöründe kendini kanıtlayan firmalar arasında yer alıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kurslar veriyor ve binlerce güzellik uzmanını Türk kozmetik sektörüne kazandırıyor. Aynı zamanda ürün satışı da yapan firma başarısını kanıtlama yolunda ilerliyor.

Firmanın verdiği kurslardan biri de ipek kirpik kursu olarak biliniyor. Pek çok kadının son zamanlarda sıklıkla yaptırdığı ipek kirpik uzmanlık isteyen bir iştir. Reform Estetisyenlik bu konuda kendine güvenen uzmanlar yetiştirmeyi başaran nadir firmalar arasındadır.

Kapılarını açan ipek kirpik uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Dersler az kişilikli sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılım için bir ön başvuru kaydı doldurmak gerekmektedir. “www.reformestetisyenlikcom” adresinden bizlere ulaşarak eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.