BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Hızlı Estetisyenlik

Giderek daha fazla insan spa hizmetlerini sağlıklarının ve refahının hayati bir parçası olarak görüyor. Estetisyen, spa ekibinin ayrılmaz bir parçasıdır ve insanların görünümlerini iyileştirirken rahatlamalarına yardımcı olur. Bu programın mezunları yüz bakımı, özel cilt bakımı ve vücut bakımları, manikür, tırnak büyütme, manikür pedikür ve temel makyaj sanatında uzmanlaşmıştır. Bu program, kişisel hizmet sunma konusunda rahat olmanın yanı sıra insan odaklı ve şefkatli öğrencilere hitap edecek.

Estetisyen Nedir

Estetisyen, cildin güzelleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış kişidir. Estetisyenler (bazen hecelenen estetikçiler ) tıp doktoru değildir; bunun yerine yüz bakımı, yüzeysel kimyasal peeling, vücut bakımı ve ağda gibi kozmetik cilt tedavileri uygularlar.

Güzellik Uzmanlığı Eğitim Konuları

Eğitim kapsamında işlenen dersler:

Hijyen

Dermatoloji

Kozmetoloji

Anatomi

Cilt Tipleri

Cilt Bakımı

Protez Tırnak

Kalıcı Makyaj

Cilt Bakımı

Akne ve Leke Tedavileri

Lifting

Kaş Dizaynı

İpek Kirpik

Masaj

Zayıflama

 

Reform Estetisyenlik kapsamında estetisyenlik kursu fiyatları oldukça uygundur.Çünkü firmamız diğer firmalardan farklı olarak kursiyerlerine imkanlar sunmaya devam ediyor. Estetisyenlik kursu ise uzun süreçte büyük avantajlar sağlıyor. Firmamız isteyen kursiyerleri talepleri doğrultusunda işe yerleştirme imkanı sunuyor. Bazı kursiyerler ise sermaye ile kendi güzellik merkezini açmayı hedefliyor. İş Kapılarını açan estetisyenlik uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Dersler az kişilikli sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılım için bir ön başvuru kaydı doldurmak gerekmektedir. “www.reformestetisyenlikcom” adresinden bizlere ulaşarak eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.