BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Hindistan Cevizi Yağı

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Hindistan cevizi yağının tüm özellikleri ve hem besleyici hem de estetik açıdan sağladığı faydaları keşfedilmeye başlandığı için sayısız kullanım alanı bulunmaktadır .

Hindistan cevizi yağı pek çok evde, bu popüler ürüne verdikleri farklı kullanımları özellikle kozmetik düzeyde önermeyi bırakmayan bazı Hollywood aktrisleri için neredeyse vazgeçilmez bir ürün ve aynı zamanda bir moda haline geldi.

Hindistan cevizi yağı kullanımları

Hindistan cevizi yağı, nasıl baktığınıza veya nasıl kullanıldığına bağlı olarak oldukça faydalıdır

Saç nemlendiricisi olarak : Hindistan cevizi yağının saç için en yaygın kullanımlarından biri, yıkamadan önce saçın uçlarına uygulamaktır . Hasar görmüş saç tellerini onarır, ısıdan, kirlilikten, güneşten, kimyasallardan, tuzdan ve klordan koruyarak onu mükemmel bir tamamen doğal saç kremi yapar. Aynı şekilde, haftada bir veya iki kez gece maske olarak takarsanız da işe yarar.

Cilt için Nemlendirici : İçerdiği Omega miktarı sayesinde yüz ve vücut cildinin nemlenmesi ve güçlenmesi için idealdir. Ancak özellikle bacaklarda özellikle güneşte iyi bir seanstan sonra uygulandığında cilde getirdiği parlaklık etkisine de dikkat edilmelidir.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]