BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Hacimsiz Saçlar

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Bazen ince saçlar biraz lanet gibi gelebilir. Elbette, güzel ve stil vermesi kolay, ancak aynı zamanda süper düz, cansız veya gevşek görünmeye de eğilimli. Kökleriniz, ilk sorun belirtisinde söner.

Günlük, alışılagelmiş saç kalınlaştırma ipuçlarının ince saçlarda işe yaramayacağını ilk kabul eden biz olacağız. Uyumadan önce saçınızı örmeyi deneyebilirsiniz, ancak her ihtimale karşı kıvırcık bir şekilde uyanabilirsiniz.

Gevşek (veya cansız) saçlara sıkışıp kaldığınız anlamına gelmez. Rutininizdeki küçük değişiklikler – özenle seçilmiş bazı ürünlerle birleştiğinde – ince saçlara hızlı bir şekilde canlılık kazandırabilir.

Ayrılığınızı değiştirmek, kökleri yumuşatmaya yardımcı olur, bu da onu anında hacim eklemenin güzel ve kolay bir yolu yapar. Aynı zamanda bu sinir bozucu bebek tüylerini saklamanın harika bir yolu ve belirli bölgelerin fazla gerilmesini veya hasar görmesini de engelliyor.

Köklerinizi geriye doğru taramak, sesi açmak ve saçınıza çok ihtiyaç duyulan dokuyu vermek için harika bir yoldur.

Fön ile kurutma, ince saçlara hacim kazandırmak için denenmiş (ve gerçek) bir yöntemdir, ancak birçok kadın bunu yapmak için mücadele eder. Yaygın şikayetler arasında aşırı kabarma, ısı hasarı veya cansız sonuçlar yer alır. Bu sebepten dolayı baş aşağı üfleyerek kurutun.

Hacim veren şampuanlar, köklerinizi güçlendirmenin ve kötü saç günlerini ortadan kaldırmanın bir başka kusursuz yoludur. Normal şampuanınızın aksine, bu ürünler saçınızı güçlendiren veya tek tek saç tellerini dolgunlaştıran ve daha dolgun, daha kalın saç izlenimi veren özel bileşenlerle paketlenme eğilimindedir. O yüzden hacim veren şampuan kullanımına başlayın.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]