BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Son yılların en çok talep gören mesleklerinden biri güzellik uzmanlığı mesleğidir. Bu anlamda hijyen standartlarına dikkat ederek, profesyonelce çalışan güzellik uzmanı sayısı ise yeterli değildir. Güzellik uzmanlığı, bir diğer adıyla estetisyenlik, özveri isteyen bir meslektir. İyi bir eğitimden geçen güzellik uzmanları oldukça büyük talep görmektedir. Reform Estetisyenlik Kursu kaliteli ve özverili bir eğitim anlayışı ile profesyonel güzellik uzmanları yetiştirmektedir. Beşiktaş’ta hizmet vermekte olan Reform Estetisyenlik, MEB onaylı sertifika veriyor. Peki Reform güzellik uzmanlığı kursu ayrıntıları nelerdir?

Profesyonel Eğitim Anlayışı

Güzellik uzmanlığı alanında meslek sahibi olmak istiyorsanız oldukça şanslısınız. Kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel eğitmenleriyle adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik her türlü kolaylığı sunuyor.

Üstelik kurs sürecinde kullanılan malzemeler ve ürünler tamamen ücretsizdir. Kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlık standartlarına uygun nitelikler taşıyor. Malzemelerin tamamı ise Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Eğitimler teorik ve uygulamaya dayanmaktadır. Kurs bitiminde yapılan bir sınavdan sonra MEB onaylı sertifikaya sahip olabilirsiniz. Bu sertifika yeni bir kariyer kapısını sonuna kadar açmaktadır.

Üstelik en çok aranılan mesleklerden birinde kariyer elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Çok geç kalmadan Reform Estetisyenlik’e ulaşarak meb onaylı güzellik uzmanlığı kursu eğitimlerinden faydalanmak mümkündür. Kurs sırasında güzellik uzmanlığı mesleğine dair her türlü bilgi verilmektedir.

Öncelikle kursiyerler için hijyen dersi verilmektedir. Daha sonra anatomi, dermatoloji, cilt tipleri, protez tırnak, kalıcı makyaj gibi akla gelebilecek güzellik dersleri verilir.

Reform Estetisyenlik İş Garantisi Veriyor!

İstanbul Beşiktaş’ta hizmet vermekte olan estetisyenlik kursu, tüm kursiyerlerine iş garantisi sunuyor. Yani kurs eğitimi bittikten sonra kursiyerler eğer isterse uygun bir güzellik merkezinde çalışmaya başlayabilirler. Bu durum ise Reform Estetisyenliğin güven veren bir eğitim anlayışına sahip olduğunun en açık delilidir.

Üstelik eğitimine ve yetiştirdiği kursiyerlerin profesyonelliğine güven duymaktadır. Ayrıca güzellik merkezi açma fırsatı da sunuyor. Bir sermayeye sahip olan kursiyerler için her türlü desteği sağlıyor.

Ekipmanların temin edilmesi, kurulumu gibi işlemlerde her zaman yanınızda yer almaktadır. Bu aşamadan sonra hangi konuda ihtiyaç duyulursa imdadınıza yetişmektedir. Reform Estetisyenlik profesyonel eğitim anlayışı ve garanti veren kurs hizmeti ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Güzellik Uzmanlığı Kursu Detayları

Güzellik uzmanlığı adına pek çok bilgiyi profesyonelce veren kurs için kayıt yaptırabilir eğitimlere anında başlayabilirsiniz. Kurs günleri hafta sonu ya da hafta içi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sabit saatler olmakla birlikte kursiyerlere özel saat dilimleri de ayarlanabiliyor. Ayrıca eğitim sırasında kullanılan malzemelerin herhangi birinden ücret alınmıyor.

Eğitim oldukça ferah ve kaliteli bir ortamda gerçekleştiriliyor. Hijyen koşulları işin ahlakına uygun standartlar taşımaktadır. Eğitim süreci için sınırlı vakti olanalar da bulunmaktadır. Bunun için de hızlandırılmış yoğun programlı kurslar mevcuttur. Bütçenize uygun bir kurs ile kariyer hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız Reform Estetisyenlik tam size göredir.

Reform Estetisyenlik güzellik uzmanlığı kursu fiyatları oldukça uygundur. Ayrıca uzun süreçte oldukça büyük katkılar sağladığı da inkar edilemez bir gerçektir.