BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

GÖZ ALTINDAKİ KOYU HALKALARI YOK ETMEK İÇİN 5 DOĞAL ÇÖZÜM

[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Koyu halkalar gözlerin altında meydana gelir. Erkekleri hem de kadınları etkiler, deri koyulaşması vardır. Tehlikeli değildir, ancak görünümü etkiler ve onlardan kurtulmak istiyorsanız, koyu halkaları gidermek için en iyi ilaçları öğrenin.

Hepsi doğaldır ve hemen olmasa da disiplinli bir şekilde uygulandığında çok etkili bir etkiye sahiptir.

Koyu halkaları gidermek için çareler

Koyu halkaları yok etmek için en önemli şey bölgeye küçük masajlar yapmak ve yeterince uyumak. Ancak bunları her gün yaparsanız yardımcı olabilecek bazı doğal çözümler de vardır.

  1. Poşet çay içtiğinizde
    Poşeti buzdolabında birkaç saat bekletin. Daha sonra en az 20 dakika göz kapaklarınıza uygulayın. Çayın doğal bileşenleri ve soğuk hava, koyu halkaları doğal olarak gidermenize yardımcı olacaktır.
  2. Patates dilimleri

Patates, bölgeyi söndürdüğü ve pigmentasyonu ortadan kaldırdığı için koyu halkaları gidermek için en iyi çözümlerden biridir. Sadece bir patatesi soyun ve birkaç kalın dilim kesin, göz kapaklarınıza koyun ve 20 dakika etki etmesine izin verin.

  1. Soğuk kaşık

Koyu halkaları yok etmek için bu çare yanılmaz ve aynı zamanda çok basittir. Sadece iki kaşığı buzdolabına veya derin dondurucuya birkaç dakika koymalısınız. Onları gözlerinizin altındaki cilde koyun ve bir an için bırakın. Cildin anında nasıl söndüğünü fark edeceksiniz.

  1. Aloe vera

Aloe vera jeli, sürekli olarak uygularsanız koyu halkalarınızı kademeli olarak azaltabilir. Bitkiyi açın ve jelinden biraz alın, ardından koyu halkaların olduğu bölgeye uygulayın ve masaj yapın.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]