BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Estetisyenlik Kursu Nedir

Günümüzün en gözde mesleklerinden biri de güzellik uzmanlığı olarak kabul edilir. Profesyonel bir eğitim ile kaliteli bir güzellik uzmanı olmak olasıdır. Zira pek çok müşteri kendisini bu işi iyi yapan ve önerilen uzmanlara teslim etmek istiyor. Aranan bir uzman olmak yerine kaliteli bir estetisyenlik kursu almak gerekmektedir. Firmamız profesyonel eğitmenlerle güzellik uzmanlığı eğitimi vermektedir. Profesyonel koşullarda verdiğimiz eğitimlerle kariyeriniz için yeni bir kapı açabilirsiniz. Başarılı eğitim anlayışımız ile hayalleriniz artık çok uzakta değil.

Kariyer Garantili Estetisyenlik Kursu

Kariyeriniz için yeni bir kapı açmak istiyorsanız milli eğitim bakanlığı onaylı estetisyenlik kursu tam size göredir. Kursumuz kaliteli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. İsteyen kursiyerlerimizi için eğitim bitince iş fırsatları sunulmaktadır. Kursiyerlerimizi güzellik merkezlerine yönlendiren kursumuz bu arada iş yeri açma fırsatı da sunuyor. Yeni bir mesleğe sahip olmak isteyenler ve alanında kendini geliştirmek isteyenler için oldukça kaliteli bir kurs olduğunu belirtmek gerekmektedir. Eğitimlerimiz çağın koşullarına göre daimi olarak aktüellemeye tabi tutulur. Kursumuzdan mezun olan kursiyerlerimiz yurt içi ve ülke dışında gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarına katılma ile ilgili sahiptir. Kursiyerlerimize kendilerini her an geliştirmek adına fırsat sunuyor, kendi işlerinde başarıya erişmeleri adına ortam hazırlıyoruz. Eğitimlerimizden hemen yararlanın, kariyerinizde ehemmiyetli adımlar atmak adına fırsatlar yakalayın.

Estetisyenlik Kursu Ayrıntıları

Derslerimiz 552 saat başka bir deyişle 3 ay sürmektedir. Eğitim programımız sabit olmakla beraber özel olarak da hazırlanabiliyor. Bilhassa ülke dışından ve şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel eğitim programları hazırlıyoruz. Bu programlarla adaylarımızın kariyer fırsatlarını kaçırmalarını engelliyoruz.

Eğitimlerimiz uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz alanında başarılı olmakla birlikte ihtiyaç duyulan eğitimlerini bitirmiştir. Eğitim sınıflarımız hijyen standartlarına uygun nitelikler taşımaktadır. Eğitim ortamı rahat ve kalitelidir. Eğitim için kullanılan malzemeler, tabii ve sıhhat standartlarına uygundur. Ürünlerin ve malzemelerin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Eğitim esnasında kullanılan malzemelerin tamamı kursiyerlerimiz için tamamiyle fiyatsızdır. Kursiyerlerimiz ürünleri diledikleri kadar kullanabilme hakkına sahiptir. Derslerimiz teorik ve uygulama olmak üzere iki şekilde işlenmektedir. Kurs bitiminde uygulama imtihanı gerçekleştirilmektedir. Başarılı olan kursiyerlerimiz için MEB onaylı sertifika verilmektedir.

Ekonomik Ücretlerle Estetisyenlik Kursu

Estetisyenlik kursumuz kaliteli ve profesyonel nitelikler taşımaktadır. Verdiğimiz eğitimler kursiyerlerimizin geleceğini garanti altına almaktadır. Ayrı olarak eğitimden sonra verdiğimiz sertifikaların ülke dışı geçerliliği de vardır. Bu sebeple kursiyerlerimiz çağdaş standartlarda almış oldukları eğitimlerle ülke dışında da iş garantisi ele geçirmektedir. Pek çok kursiyerimiz ise yurt içinde ve ülke dışında kendi güzellik merkezini açarak başarılı kariyer hedefleri oluşturmaktadır.

Eğitimlerimiz, uzun süreçte gelecek adına büyük fırsatlar sunmaktadır. Sunmuş olduğu fırsatlar da düşünüldüğü vakit estetisyenlik kursu ücretleri oldukça uygundur. Bütçeye zarar vermeyen kurs fiyatları ile geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Eğitim nihayetinde yetişen kursiyerlerimiz donanımlı güzellik uzmanları haline gelmektedir.