BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Estetisyenlik Kursu İle Kursiyerler Neler Kazanırlar

Bir diğer adıyla güzellik uzmanlığı olan estetisyenlik, oldukça geniş bir kavram olarak karşımıza çıkıyor. Bu açıdan düşünüldüğünde, güzellik uzmanlarının, güzellik ve bakım konularında bütün bilgilere sahip olduğunu görebiliyoruz. Son zamanlarda oldukça ön plana çıkan estetisyenlik kursu, iyi bir eğitim gerektiriyor. Reform Estetisyenlik, profesyonel ve kaliteli eğitimi anlayışını ön planda tutarak, alanından uzman olan estetisyenler yetiştirmeyi hedefliyor.

Yıllardan beri Türk kozmetiğine katkı sağlayan Reform Estetisyenlik, bu açıdan kursiyerlere uzman estetisyenlik için büyük avantajlar sunuyor. Bu alanda meslek edinmek isteyenler, kendini geliştirme konusunda inatçı olanlar, kurs için başvuru yapabiliyor. Alanında uzaman eğitmenleriyle yola çıkan firma, estetisyenlik kursu ile alanında en iyileri yetiştirmeyi amaçlıyor. Dileyenler kurstan sonra MEB onaylı sertifika ile kendi güzellik merkezlerini açarak, hizmet verebiliyor.

Reform Estetisyenlik Eğitim Anlayışı Nasıldır?

Reform Estetisyenlik bünyesinde eğitimi veren uzmanlar, kendi alanlarında birçok başarı belgesi ve sertifikasına sahiptirler. Bu uzman eğitmenlerin verdikleri kaliteli eğitimin yanında, kurs devam ettiği sırasında kullanılan malzemeler de en son kalite olarak bilinen ürünlerden oluşuyor. Bunun için Reform Estetisyenlik kurslarında verilen dersler, hem hijyen açısından hem de kalite açısından kursiyerlere en iyisini katıyor.

Reform Estetisyenlik kursiyerleri, kurs bitiminde ayrıca düzenlenen çeşitli seminerlere de katılabiliyor. Eğer siz de avantajlı ve kaliteli bir eğitim alarak, MEB onaylı estetisyenlik kursu sertifikası almak isterseniz, Reform Estetisyenlik tam size göre biçilmiş kaftan. Birden fazla avantaja sahip olarak karşımıza çıkan Reform Estetisyenlik, güvenli eğitimleriyle hizmetlerinde devam ediyor.

Estetsiyenlik Eğitim Konuları Nelerdir?

Reform Estetisyenlik firmasından aldığınız eğitimler teorik ve pratik olarak sürmektedir. Bu alanda alacağınız son derece kaliteli eğitimler ise şu şekilde sıralanabilir.

– Hijyen

– Kozmetoloji

– Dermatoloji

– Cilt Tipleri

– Anatomi

– Cilt Bakım

– Protez Tırnak Eğitimi

– Cilt Bakımı

– Kalıcı Makyaj

– Akne ve Leke Tedavisi

– Kaş Dizaynı

– Lifting

– Zayıflama

– Masaj

– İpek Kirpik

İşte bu alanda verilen eğitimler ile kursiyerler tam donanımlı olarak yetiştiriliyor. Bu verilen kaliteli eğitimler dışında ayrıca kursiyerlere, kurs sonrasında da gerekli olan tüm destekler de sağlanabiliyor.

Kurs Sonrasında Hangi Destekler Verilebiliyor?

Reform Estetisyenlik bünyesinden eğitim almak isteyenler ücret dahil birçok konuda avantajlı oluyorlar. Bunun yanında kurs bitiminden hemen sonra işe girmek isteyen kişilere gerekli olan tüm destekler sağlanıyor. Kendi güzellik merkezini açmak isteyen kursiyerlere ise malzeme konusunda uygun fiyatlı ürünler tedarik edilebiliyor. Eğer kursiyerler anahtar teslim kurslar isterlerse bu alanda onlara kolay hizmet sunulabiliyor.

Ayrıca Reform Estetisyenlik, kariyer hedefleyen kursiyerler için kurs sonrası kariyer için de destek eğitimi verme imkanına sahip olan nadir firmalar arasında yer alıyor. Bu açıdan Reform Estetisyenlik, kursiyerlerinin kurs sonrası için de tamamen uzmanlaşması adına somut adımlar atıyor.