Microblading 3D kıl tekniği

Kişilerin ciltlerinde eksilen kaşların, özel microblade alet ve bıçaklar yardımıyla tamamlanarak görsel açıdan daha zengin, kıl efektlerinin verildiği tekniktir. Microblading sistemde cilt üzerine kıl etekleri verilerek kaş formu doğal hali ile tamamlanır. Kaş blok bir görünümdan ziyade doğal kıl şeklinde görünür.Bu sayede kaştaki eksiklikler tamamlanırken kişiler doğal görünümlerinden de bir kayıp yaşamazlar.

Bayanların güzellik konusundaki aldıkları desteğin,onların moral motivasyonuna hatta psikolojik durumuna da çok önemli katkı yaptığını söylemeliyiz. Yaradılışı itibariyle belli bir güzelliğe sahip olan bayanların, var olan güzelliklerinin ön plana çıkarılması ilkesini baz alan uzmanlarımız, yıllardan beri bu sektörde kaliteli modern ve dikkat çekici çalışmalarıyla kendini göstermiş ve ispatlamış bir kişidir. Öncelikli olarak yüz analizini gerçekleştirildikten sonra, kişiye özel ve doğru kaş modelini belirleyip en iyi tekniklerle uygulamaya konuluyor. Buda bayanların, daha güzel, çekici ve gösterişli ve doğal görünümlerine katkı sağlıyor.


Microblading Nedir?

Microblading deri altına mineral ve kök boyaların kıl efektleri halinde bırakılması ile yapılan kaş kontürü uygulamasıdır. Gerçeğinden ayırt etmenin çok zor olduğu bir teknik ve onun olumlu sonucu olan Microblading 3D kıl tekniği, oldukça düzgün ve görüntü olarak da doğal bir sonucu gözler önüne seren bir uygulamadır. Yaklaşık bir buçuk saat kadar süren seans sonucunda, siz de bu mükemmel uygulamadan faydalanabilir, tercihinizle birlikte çok daha güzel olma şansına sahip olabilirsiniz. Kalıcı makyaj sanatının ustalarından olan ve adını bu sektöre olumlu çalışmaları ile duyuran reformestetisyenlik.com, son derece sistemli şekilde çalışıyor, ortaya koyduğu olumlu performans ile müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Uygulama kişilerin en değerli giysisi cildinde yapılmasını ve işlemlerinde kalıcı olmasından kaynaklı işlemi uzman ellere emanet etmek çok büyük önem taşıyor. Yarı kalıcı bu makyaj tekniği ile yaklaşık 1,5-2 yıla kadar sizi makyaj probleminin tamamen kurtaracak bu muazzam çözüm sayesinde, zamanınız size kalıyor, ayrıca kaş makyajınız ilk günkü gibi bakımlı ve doğal bir görüntü ortaya koyuyor. İşlem başlangıcında  yüz yapınız fiziksel özellikleriniz uzman tarafından kontrol edilmektedir. Bu şekilde yüzünüze uygulanacak Microblading 3D kıl tekniği,  hem kendini kanıtlamış hem de bilimsel olarak onay almış bir yöntem olarak dikkat çekmektedir.

Seyrek bölgelerin itina ile doldurulması, kaş yapısına şekil verilmesi ve bunun kalıcı hale getirilmesi, güzellik,bakım ve temizlik adına çok büyük önem taşıyan çalışmalar. Renk tercihi de yine ten, yüz ve saç renklerine bağlı olarak belirlenirken, cilt, fiziki yapı ve yüzünüzde en uyumlu olan modeller uzmanımız tarafından seçilip uygulanmaktadır..

Microblading Tekniğinin Herhangi Bir Sakıncası Var mı?

Son dönemlerde güvenilerek uygulanan bir teknik olan Microblading 3D kıl tekniği, sağlıklı ve naturel sonuç veren tercihlerin başında geliyor. Mineral ve kök boyalar kullanılarak yapıldığından ciltte herhangi bir toksik etki veya alerjik durum yaratmaz. Organik boyalar cilt ile adapte olup sağlık açısından bir sorun teşkil etmez. Kullanılan pigment boyalar su bazlı olduğundan deri üzerinde bir tabaka teşkil etmez ve buda suyun deri altına inmesini ve derinin nefes almasını engellemez. Dolayısı ile de dini yönden de bir problem oluşturmayan bir tekniktir. Doğru dizayn edilmiş bir kaş yapısıyla, duruş, gülüş ve bakışlar değiştirilerek daha kararlı bakışlar sağlanır. birki bu konuda işin uzmanından alacağınız yardım, sizi daha ayrıcalıklı bir hale getirecektir. Butik çalışma anlayışıyla müracaatta bulunan tüm müşterilere kişiye özgü hizmet uygulayan reformestetisyenlik.com, kişiye özgü modeller ile hem tekniği hem de başarısıyla beraber daha güzel olmanız konusunda size gereken desteği sunacaktır.

Microblading Nasıl Uygulanır?

Kalıcı kaş makyajları içerisinde manuel bir yöntem olarak karşımıza çıkan bu mükemmel teknikte, pigment yerleştirme çalışması normalden çok daha ince iğne uçlarıyla uygulanan bir yöntemdir. Yüzeye yakın olarak yerleştirildiğinde çok net bir görüntü ortaya koyan bu mükemmel sistem, olağanüstü bir kaş yapısının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Sizi Arayalım