Estetisyenlik Kursu

Eğitimlerimiz

Estetisyenlik Kursu

Estetisyenlik Kursu

            Estetisyenlik, bir diğer adıyla güzellik uzmanlığı oldukça genel bir kavramdır. Güzellik uzmanları bakım ve güzellik konularının neredeyse tamamında uzmanlığa sahiptir. Son dönemlerin en gözde mesleklerinden biri olan estetisyenlik aynı zamanda iyi bir eğitim gerektirmektedir. Reform Estetisyenlik kaliteli eğitim anlayışı ile profesyonel estetisyenler yetiştirmeyi hedefliyor. Yıllardan beri Türk kozmetiğine büyük katkılar sağlayan firmamız estetisyenlik kursu ile kariyer fırsatları sunuyor. Bu sektörde iş kurmak veya yeni bir iş sektörüne atılmak isteyenler kursumuza başvurabilir.

Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile işlenen dersler oldukça verimli geçiyor. Kurs bittikten sonra ise Estetisyenlik sertifikası hak eden kursiyerlere iş fırsatları sunuyoruz. Kariyeriniz için tüm imkanları ayağına kadar getiren ekibimiz sektöre en iyilerini kazandırmaya devam ediyor.

Reform Estetisyenlik Eğitim Anlayışı

Ders veren eğitmenlerimiz çeşitli başarı belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılarak çeşitli eğitimleri alarak üst düzey uzmanlık seviyesine ulaşmışlardır. Ayrıca kurs sürecinde kullandığımız tüm kozmetik malzemeler kaliteli ve onaylı ürünlerdir. Makineler ise yüksek teknoloji standartlarına sahiptir.

Bu sebeple kullanımı kolay olan ürünlerimizle hijyenik ve kaliteli ders işleme şansını yakalamak mümkündür. Kursiyerlerimiz ürünleri rahatlıkla kullanabilmektedir. Firmamız herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca kurs sürecinde ve kurs bitiminde firmamızın düzenlediği çeşitli seminerlere katılma hakkını elde etmek de mümkündür.

Avantajlı niteliklere sahip meb onaylı estetisyenlik kursu arıyorsanız firmamız tam size göre. Birden fazla avantajı aynı anda sunan Reform Estetisyenlik güven veren kalitesiyle eğitimlerine devam ediyor.

Güzellik Uzmanlığı Eğitim Konuları

İstanbul Beşiktaş’ta hizmet vermekte olan firmamız, şehir içi ve şehir dışından pek çok kursiyer ile irtibata geçmektedir. Kurs başlangıcından itibaren güzellik uzmanlığı eğitimi profesyonel çerçevede verilmektedir.

Kurs kapsamında çeşitli dersler teorikte ve pratikte kursiyerlerimize sunulmaktadır. Ayrıca Çeşitli uygulamalar ve sınavlarla da dönüt sağlanarak eğitim süreci tamamlanmaktadır.Eğitim kapsamında işlenen dersler:

Hijyen

Dermatoloji

Kozmetoloji

Anatomi

Cilt Tipleri

Cilt Bakımı

Protez Tırnak

Kalıcı Makyaj

Cilt Bakımı

Akne ve Leke Tedavileri

Lifting

Kaş Dizaynı

İpek Kirpik

Masaj

Zayıflama

Buna benzer estetisyenlik mesleğinde uzmanlık sağlayan pek çok ders işlenmektedir. Kursiyerlerimiz tam donanımlı olarak eğitimi tamamlamaktadır. Verdiğimiz eğitime sonuna kadar güveniyor ve kursiyerlerimiz için gerekli desteği sağlıyoruz.

Kurs Sürecinden Sonra Desteklerimiz

Reform Estetisyenlik kapsamında estetisyenlik kursu fiyatları oldukça uygundur.Çünkü firmamız diğer firmalardan farklı olarak kursiyerlerine imkanlar sunmaya devam ediyor. Estetisyenlik kursu ise uzun süreçte büyük avantajlar sağlıyor. Firmamız isteyen kursiyerleri talepleri doğrultusunda işe yerleştirme imkanı sunuyor. Bazı kursiyerler ise sermaye ile kendi güzellik merkezini açmayı hedefliyor.

Hedeflerini büyük tutan kursiyerlerimiz için anahtar teslim güzellik merkezi kurulumu gerçekleştiriyoruz. Kendi kursiyerlerimiz için ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Kariyer sürecinde kursiyerlerimize çeşitli eğitimler vererek yine destek sağlamaya devam ediyoruz. Reform Estetisyenlik, vermiş olduğu eğitimlerine ve yetiştirdiği öğrencilere güvenen nadir firmalardan biridir.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp chat