BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Yüz Şekli̇ni̇ze Uygun Mükemmel Kaşı Bulma

Kaşlar doğru şekillendirildiğinde yüzünüzü değiştirme, yaşınızı genleştirmeye yüz hatlarınızı güçlendirme gücüne sahiptir. Bakımsız kaşlar yüzünüze olumsuz dikkat çekebilirken, düzgün şekillendirilmiş kaşlar olumlu dikkat çekecektir.

Reform Akademi, her yüz özelliğinin ve yüz şeklinin benzersizliğini önemser ve tüm benzersiz bireyleri barındırmak için kurslarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Kaş şekillendirme sahası yüz kaş için simetri, ana hatlarını ve şekillendirme, kaş bakımı ve toplamanın ve kırpma gibi mükemmel kaş şekli elde etmenin tüm önemli adımları içerir. Amacımız, öğrencilere güzellik endüstrisindeki uzmanlar tarafından öğretilen çok yönlü materyal sağlamaktır.

YÜZ ŞEKLİNİZİ BELİRLEME
Kaşları mükemmelleştirmenin gizli formülü doğru yüz şeklinizi bulmaktır. Kalın kaşlar bir yüz için işe yarayabilir, ancak bazıları için güzelliği tamamen gizler. Gelin farklı yüz şekillerine bir göz atalım ve hangisinin size en çok yakıştığını bulalım!

Yuvarlak: Yüz çerçevenizin aynı yükseklik ve genişliğe sahip olduğunu tespit ederseniz, yuvarlak bir yüze sahipsiniz. Yuvarlak yüzünüzü kontrast oluşturmak için elmacık kemiklerinizi vurgulamak, Yüzünüzü inceltmek ve açıları geliştirmek için biraz kavisli belirgin kaşları hedefleyin. Uzun ve yapılandırılmış kaşlar, güzel yuvarlak yüzünüzle mükemmel bir şekilde eşleşecektir.

Kare: Çeneniz ve şakaklarınız aynı genişlikte, belirgin bir çene hattına sahipseniz, o zaman kare bir yüze sahipsiniz! Görünümünüzü yumuşatmak için, daha az köşeli bir görünüm yaratmak için kavisli bir şekle sahip kaşları hedefleyin. Kaşlarınızın tepesine bir açı eklemek, görünümünüzü mükemmel bir şekilde bir araya getirecektir.

Kalp: Belirgin bir alın, sivri çene ve belirgin bir çene ile karakterizedir. Keskin kavisleri olmayan yuvarlak ve kıvrımlı kaşlar, tüm özelliklerinizi dengelemek için kalp şeklindeki yüzünüzü tamamlayacak.

Uzun: Belirgin özelliklere sahip uzun bir yüzünüz varsa, uzun bir yüz şekliniz var demektir. Daha kısa, daha dolgun bir kaş gibi, yüzünüzü olumlu yönde dolgunlaştıran kaşları seçin ve kaşınızın ucunu başından daha ince tutun.

Oval: Büyük gözleriniz, geniş bir alnınız ve belirgin elmacık kemikleriniz varsa oval bir yüz şekliniz var demektir. Yüz özelliklerinizin boyutuna bağlı olarak, tanımlanmış bir kemere sahip orta genişlikte bir kaş seçin. Tam etki için doğal kaş tonlarını kullanın.

Buyrun! Umarım, hangi yüz şekline sahip olduğunuzu anlamışsınızdır ve hala emin değilseniz, daha fazla bilgi için her zaman bizimle veya lisanslı bir kaş uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz. 0212 213 4070 – 0544 274 5410 Yüz hatlarınız, yüz şekliniz ve kaşlarınız arasında doğru dengeyi bulmak, en iyi görünen benliğinizle sonuçlanan uyumlu bir etki yaratabilir.