• E-Posta info@reformestetisyenlik.com
  • Telefon 0212 213 4070 - 0544 274 5410
Estetisyenlik Kursu
Eğitimlerimiz

İpek Kirpik Kursu

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik sektöründe kendini kanıtlayan firmalar arasında yer alıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kurslar veriyor ve binlerce güzellik uzmanını Türk kozmetik sektörüne kazandırıyor.

Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı makyaj, deri altına doğal mineral renklerinin enjeksiyon yardımıyla bırakılmasına dayanmaktadır. Özellikle yüze ve vücudun belli bölgelerine uygulanan kalıcı makyaj, genellikle ihtiyaç halinde tercih edilmektedir.

3D Microblading Kıl Tekniği

Kaşlar, yüzün ortasında bulunan ve kişinin ifadesini bir anda değiştirebilen kısa kıllardır. Yüzün simetrisine uygun olarak sıralanan kaşlar kişinin daha anlamlı bakışlara sahip olmasına yardımcı olur. Seyrek ve fazla ince kaşlarsa kişinin yüz ifadesindeki anlamı silebilir.

Protez Tırnak Kursu

Her kadın bakımlı ellere sahip olmak ister. Tırnaklarını uzatmak ve ojeyle desteklenen tırnaklar sayesinde daha şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, ne yazık ki zamansal sorunlardan dolayı bu isteklerini gerçekleştiremezler. Çalışan kadınlar, istemleri dışında tırnaklarının kırılmasıyla karşı karşıya kalırlar. Tırnaklarının kırılmaması için büyük çaba sarf eden kadınlar, bu kez de ojelerini sürekli olarak tazelemek zorunda kalırlar. Mesaisi hiç bitmeyen kadınlar günün yoğunluğunun ard

Cilt Bakımı Kursu

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile pek çok alanda ilerleme kaydetmiş durumdayız. Güzellik ve sağlıklı bir görünüm oluşturmak benim işim diyorsanız doğru yerdesiniz.

Ipl Epilasyon Kursu

Lazer epilasyon son yüzyılın en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm arayanlar soluğu epilasyon merkezlerinde almaktadır. Ancak her uzman ve her cihaz bu konuda kesin çözüm sunmuyor.

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik uzmanlığı, bir diğer adıyla estetisyenlik, özveri isteyen bir meslektir. İyi bir eğitimden geçen güzellik uzmanları oldukça büyük talep görmektedir. Reform Estetisyenlik Kursu kaliteli ve özverili bir eğitim anlayışı ile profesyonel güzellik uzmanları yetiştirmektedir. Beşiktaş’ta hizmet vermekte olan Reform Estetisyenlik, MEB onaylı sertifika veriyor. Peki Reform güzellik uzmanlığı kursu ayrıntıları nelerdir

Kozmetik Satışı Kursu

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, günümüzde kişisel bakımına gösterilen ilgi sayesinde ortaya çıkan kozmetik satış danışmanlığı, özle eğitimleri alma sonrasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu durumlar için sunulan kozmetik satışı kursu sayesinde, mesleğe kendinizi hazırlamanız ve bu işi yapabilmek için gereken adımları tam olarak öğrenmeniz sağlanmaktadır.

estetisyenlik kursu

Estetisyenlik Kursu

stetisyenlik, bir diğer adıyla güzellik uzmanlığı oldukça genel bir kavramdır. Güzellik uzmanları bakım ve güzellik konularının neredeyse tamamında uzmanlığa sahiptir. Son dönemlerin en gözde mesleklerinden biri olan estetisyenlik aynı zamanda iyi bir eğitim gerektirmektedir.
Reform Estetisyenlik kaliteli eğitim anlayışı ile profesyonel estetisyenler yetiştirmeyi hedefliyor. Yıllardan beri Türk kozmetiğine büyük katkılar sağlayan firmamız estetisyenlik kursu ile kariyer fırsatları sunuyor. Bu s

Saç Simülasyonu Eğitimi

Saç Simülasyonu, özel olarak tasarlanmış makineler yardımıyla özel olarak hazırlanmış ürünlerin saç derisine uygulanması işlemidir. Bu işlemde temel amaç dökülen saçların yerine simülasyon yaparak yüz hatlarını ortaya çıkarmaktır.

WhatsApp chat