Estetisyenlik Kursu
Eğitimlerimiz
Kalıcı Makyaj Kursu -Kalıcı Makyaj Eğitimi - Kalıcı Makyaj Kursu İstanbul

Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı makyaj, deri altına doğal mineral renklerinin enjeksiyon yardımıyla bırakılmasına dayanmaktadır. Özellikle yüze ve vücudun belli bölgelerine uygulanan kalıcı makyaj, genellikle ihtiyaç halinde tercih edilmektedir.

İpek Kirpik Kursu

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik sektöründe kendini kanıtlayan firmalar arasında yer alıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kurslar veriyor ve binlerce güzellik uzmanını Türk kozmetik sektörüne kazandırıyor.

Medikal Ayak Bakımı Kursu

Medikal ayak bakımı kursu, şeker hastaları ve dolaşım yetmezliği olanlar için ayak komplikasyonlarını azaltmaya yardımcı olan profesyoneller yetiştirir.

Manikür Pedikür Kursu

Kapılarını açan manikür pedikür kursu uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Dersler az kişilikli sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılım için bir ön başvuru kaydı doldurmak gerekmektedir.

protez tırnak kursu, cilt bakımı kursu, estetisyenlik kursu, güzellik uzmanlığı kursu

Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel makyaj son dönemlerin modası haline gelmiştir. Tüm kusurları kapatan ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan make up teknikleri özel zamanlarda tercih ediliyor. Reform Estetisyenlik sektörde kendini geliştirmek isteyenler için profesyonel makyaj kursu veriyor.

Saç Simülasyonu Eğitimi

Saç Simülasyonu, özel olarak tasarlanmış makineler yardımıyla özel olarak hazırlanmış ürünlerin saç derisine uygulanması işlemidir. Bu işlemde temel amaç dökülen saçların yerine simülasyon yaparak yüz hatlarını ortaya çıkarmaktır.

Kozmetik Satışı Kursu

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, günümüzde kişisel bakımına gösterilen ilgi sayesinde ortaya çıkan kozmetik satış danışmanlığı, özle eğitimleri alma sonrasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu durumlar için sunulan kozmetik satışı kursu sayesinde, mesleğe kendinizi hazırlamanız ve bu işi yapabilmek için gereken adımları tam olarak öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Ipl Epilasyon Kursu

Lazer epilasyon son yüzyılın en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm arayanlar soluğu epilasyon merkezlerinde almaktadır. Ancak her uzman ve her cihaz bu konuda kesin çözüm sunmuyor.

estetisyenlik kursu

Estetisyenlik Kursu

stetisyenlik, bir diğer adıyla güzellik uzmanlığı oldukça genel bir kavramdır. Güzellik uzmanları bakım ve güzellik konularının neredeyse tamamında uzmanlığa sahiptir. Son dönemlerin en gözde mesleklerinden biri olan estetisyenlik aynı zamanda iyi bir eğitim gerektirmektedir.
Reform Estetisyenlik kaliteli eğitim anlayışı ile profesyonel estetisyenler yetiştirmeyi hedefliyor. Yıllardan beri Türk kozmetiğine büyük katkılar sağlayan firmamız estetisyenlik kursu ile kariyer fırsatları sunuyor. Bu s

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik uzmanlığı, bir diğer adıyla estetisyenlik, özveri isteyen bir meslektir. İyi bir eğitimden geçen güzellik uzmanları oldukça büyük talep görmektedir. Reform Estetisyenlik Kursu kaliteli ve özverili bir eğitim anlayışı ile profesyonel güzellik uzmanları yetiştirmektedir. Beşiktaş’ta hizmet vermekte olan Reform Estetisyenlik, MEB onaylı sertifika veriyor. Peki Reform güzellik uzmanlığı kursu ayrıntıları nelerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp chat