BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Kariyerinize Yön Verecek Eğitim Seçenekleri

Kusursuz bir cilt görünümü sunmakta olan profesyonel makyaj kavramı, her geçen gün daha çok dikkat çekmektedir. Özel tekniklerle uygulanan profesyonel makyaj, tüm cilt kusurlarını da başarılı bir şekilde kapatıyor.

Kaliteli bir ortamda gerçekleşen profesyonel makyaj kursu eğitimleri, en başarılı tekniklerle sunulmaktadır. Eğitim içerisinde her talebe yönelik makyaj teknikleri sizlere öğretilmektedir. Derslerin tümü öğretme odaklı ve teorik olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitimler esnasında kullanılan ürünler de cilde zarar vermeyen özellikte ve üstün kalitedir.

Profesyonel makyaj kursu, bu konuda uzman olan eğitmenler tarafından kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. Kursun tamamlanmasının ardından ise sizlere MEB onaylı sertifika verilmektedir. Bu sertifika ile hedefleriniz doğrultusunda daha güçlü kariyer planları yapabilirsiniz.

Saç Simulasyonu Eğitimi

Dökülen saçların yerine simülasyon yapma işlemi olan saç simülasyonu, çok fazla talep gören bir işlemdir. Ancak bu işlemi yalnızca konusunda uzman olan kişiler gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle saç simülasyonu eğitimi sizlere yeni bir kariyer fırsatı sunmaktadır. Bu eğitimler sonrasında siz de işinde uzman bir saç simülasyonu uzmanı olma şansı elde edebilirsiniz.

Saç simülasyonu işlemi özel makineler ile gerçekleştirilmektedir. Uzman eğitmenleri bu makineyi en doğru şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Kurs süresince saç simülasyonu işlemi ile ilgili detaylı tüm bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Kurs bittikten sonra saç simülasyonu işlemleri hakkında tüm donanıma sahip olabilmektesiniz.

Saç simülasyonu eğitimi sonrası almış olduğunuz sertifika uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Kozmetik Satışı Kursu

Kozmetik ürün satışı, günümüzdeki en popüler meslekler arasında yer almaktadır. Bu mesleği tercih edenler hem para kazanma şansı yakalarken hem de çevrelerini genişletmeyi başarmaktadır.

Kozmetik ürünlerin satışını gerçekleştirebilmek için öncelikle o ürünü iyi tanımak gerekmektedir. Kozmetik satışı kursu sayesinde malzemelerin tanıtımını en iyi şekilde yapabilme becerisi kazanabilmektesiniz. Bunun yanı sıra hangi cilt tipinin hangi ürünü alması gerektiği hakkında da fikriniz olmalıdır. Kurs sürecinde müşteriyi tanıma ve doğru ürünü pazarlama hakkında önemli bilgiler aktarılmaktadır.

Uzman eğitmenlerin sunduğu bu eğitim sonrasında bir sınav yapılmaktadır. Sınavı başarıyla geçen kursiyerler MEB onaylı sertifika almaya hak kazanabilmektedir.

Ipl Epilasyon Kursu

İstenmeyen tüyler için günümüzdeki en etkili ve başarılı çözüm lazer epilasyon uygulamasıdır. Lazer epilasyon işlemlerinden istenilen sonucu almak için doğru cihazın doğru kişilerce kullanılması gerekmektedir.

Özel geliştirilmiş Ipl epilasyon cihazıyla sunulan bu eğitim, bu konuda uzman kişiler yetişmesini sağlamaktadır. Bu cihazlar eğitim sırasında son derece büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Eğitim sırasında cihaz ve ürünlerin kullanımı ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ipl epilasyon kursu eğitimleri son derece kaliteli ve ferah bir ortam içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Kurs bittikten sonra tercih edilmesi halinde cihaz ya da ürünün satın alınabilme imkanı mevcuttur. Siz de Ipl epilasyon kursu ile belirlemiş olduğunuz kariyeriniz için çok önemli bir adım atabilirsiniz.