BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Kapsamlı Ci̇lt Bakımı Nedi̇r?

Cilt bakımı konusunda tutkulu musunuz?

Estetikte bir gelecek kurmayı hiç düşündünüz mü? Düşüncenize yardımcı olmak için kapsamlı estetik kursu Reform Akademi sizinle! Programımız, temel estetiği ve ana estetiği tek bir programda birleştirerek , motive olmuş öğrencilere, sertifika eğitimini tek seferde tamamlama şansı verir. Estetiğe, insanlara yardım etmeye ve potansiyel olarak cilt bakımı alanında daha erken çalışmaya ilgi duyuyorsanız, daha fazla bilgi edinmek ve Reform Gelişmiş Cilt Bakımı Okulu’nun sizin için uygun olup olmadığını görmek için bizimle iletişime geçin ! 0212 213 4070 – 0544 274 5410

TEMEL ESTETİK NEDİR?
Temel estetik programı cilt bakım tekniklerinin uygulanmasının tamamını kapsar. Müfredatımız şunları kapsar:

Cilt teorisi
Yüz tedavileri
Cilt soyma teknikleri
Ürün seçimi
Ağda teknikleri
Doğal tırnak bakımı
Göz geliştirmeleri
Kirpik uzantıları
Elektrik ve makine yüz bakımları
Makyaj yapmak
Ve dahası!
Öğrenciler ayrıca, tekniklerini genişletmek ve gelecekteki müşteriler için genişletilmiş bir deneyim sağlamalarına izin vermek için programlarında aromaterapi ve masajın temellerini öğrenme fırsatına sahiptir.

UZMAN ESTETİK NEDİR?
Bizim yüksek lisans estetiği Reform Akademi’de temel estetiğini tamamlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Uzman estetikte öğrenciler estetiğin medikal yönüne hazırlanır. Bu müfredat şunları içerir:

Mikrodermabrazyon
Vücut bakımları
Gelişmiş yüz teknikleri
Gelişmiş cilt bakımı
Ve dahası!
Temel estetik gibi, ana estetik için de birden çok zamanlama seçeneği vardır.

ESTETİKTE GELECEĞİN KARİYERLERİ
Estetisyen ihtiyacı artıyor! Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre , 2028 yılına kadar cilt bakımı uzmanları için beklenen iş artışı %21’dir. Bu, tüm meslekler için ortalamanın üzerindedir. Bu, cilt bakımının  bu kadar popüler olmamasına bağlanabilir. Örneğin, Reddit’in ” Cilt Bakımı Bağımlılığı ” alt abonesi bir milyonun üzerinde aboneye sahip! İnsanlar cilt bakımı hakkında daha fazla bilgi edindikçe, Profesyonel tedaviler arama olasılıkları da artıyor. Estetisyenler bir dizi kariyerde çalışabilir, bunlar şunları içerebilir:

Ticaret Fuarları
Günlük Salonlar
Medikal Kaplıcalar
Dermatolog Ofisleri
Güzellik Okulları
Ve dahası!
Estetisyenlerin kariyerlerinde esnek seçenekleri olabilir, bu nedenle araştırmanızı yapmanız, eğitmenlerinizle konuşmanız ve okulda sizi en çok neyin ilgilendirdiğini not etmeniz önemlidir! Cilt bakımı tutkusu ile başlar, bu yüzden tutkunuzun sizi mutlu eden bir kariyere yönlendirmesine izin verin!

REFORM AKADEMİDE BAŞLAYIN
Kapsamlı Estetik programımızın geçmişi, daha fazla hizmet sağlamanıza yardımcı olabilir ve yeni kariyer ararken size rekabet avantajı sağlayabilir. Cilt bakımı, her zaman yeni teknikler ve endüstri standartları oluşturularak sürekli büyüyor. Cilt bakımı endüstrisinin nasıl büyüdüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın! 0212 213 4070 – 0544 274 5410