..."Estetisyenlik Kursu nda beklentileriniz profesyonel ekip ile kaliteli eğitim ise; tercihiniz Reform Estetisyenlik olmalı. Yılların deneyimli kadrosu ile siz misafilerimize ve Güzellik Uzmanlığı  kursiyerlerine doğru bilgiyi sunmayı hedeflemekteyiz"...

Kurs eğitmenlerimiz tarafından, hazırlanan yazılarda, en temel bilgilieri ve püf noktlarını paylaştık.  Kalıcı makyaj kursu ve Cilt bakımı kursu eğitmenleri tarafından ele alınmış yazılarda özellikle dermotolog görüşlerine yer verilmiştir. Birçok Güzllik Eğitim merkezinden farklı olarak; Plastik makyaj kursu, Dövme Uygulama kursu, SPA bakımları kursları Reform estetisyenlik çatısı altında bulunmaktadır.  Ek olarak Protez tırnak kurusu yazılarında, uygulama hataları için canlı destek hattımızdan yararlanabilirsiniz.

Unutmayın ki; her uygulama, alanında profesyönel eğitim almış ve sertifikalarla becerileri onanmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Reform estetisyenlik olarak, tüm kursiyerlerimizin ( Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ) M.E.B. onaylı sertifikalarını almları konusunda azami destek vermekteyiz. 

Whatsapp iletişimi için       

 veya sizi arayalım

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın