BLOGUMUZDAN....

BLOGUMUZDAN

Gelecek Vadeden Kariyer Eğitimleri Fırsatı

Doğal mineral renklerin deri altına bırakılması işlemi olan kalıcı makyaj, yüz ve vücutta belli bölgelere uygulanmaktadır. Son yıllarda kalıcı makyaja ihtiyaç duyanların sayısı bir hayli artmıştır. Bu işlem sırasında kullanılan ürünler doğal içeriklidir ve cilde zarar vermez.

Kalıcı makyaj işleminin uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Kalıcı makyaj kursunu kendini geliştirmek isteyen ya da kariyerinde adım atma fikri olanlar tercih edebilir. Uzman kişilerce sunulan kalıcı makyaj eğitimlerinde kullanılan malzemeler hijyen şartlarına uygundur.

Kalıcı makyaj kursu son zamanlarda en çok tercih edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Eğitim sonrasında uluslararası geçerliliği olan MEB onaylı bir sertifika verilmektedir. Siz de uygun fiyatlarla bu eğitimden yararlanabilir ve geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

3D Microblading Kıl Tekniği

Yüz ifadesinde çok önemli bir yere sahip olan kaşlar, kıl tekniği yöntemiyle daha düzgün bir hale getirilebilmektedir. 3d microblading kıl tekniği sayesinde yüzün simetrisine uygun olarak kaşlara şekil verilebilmektedir.

Eğitimler hem teorik hem pratik içeriklerde gerçekleştirilerek kıl tekniğinde uzmanlaşmanız sağlanmaktadır. Eğitimde ince uçlu iğneler ile kaşlara nasıl şekil vermeniz konusunda tüm detaylar sizlere aktarılmaktadır.

3d microblading kıl tekniği eğitimi ile kariyerinize bu yönde bir yön verebilirsiniz. Her yaş grubu kadın ve erkekler bu eğitime katılım sağlayabilir. 3 aylık eğitim sonrasında siz de meslek hayatınıza adım atabilirsiniz.

Medikal Ayak Bakımı Kursu

Şeker hastalığı ya da dolaşım yetmezliği olanların ayaklarında oluşan komplikasyonları azaltmak adına ayak bakımı gereklidir. Bu konuda profesyonel yetiştiren medikal ayak bakımı kursu, sizlere farklı bir meslek edinme imkanı sunuyor. Medikal ayak bakımı son derece ciddiyet ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Medikal ayak bakımı kursu içeriğinde ayak anatomisi ve bakımı gibi konularda derin bilgiler edinebilirsiniz.

Kursta verilen teorik eğitimlerin sonrasında pratik çalışmalara geçilmektedir. Kurs bitiminde sertifikanızı aldıktan sonra kendi işinizi kurarak kariyerinizi devam ettirebilirsiniz. Kurs sonrasında dilerseniz bir klinikte maaşlı eleman olarak da çalışmalarınızı devam ettirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Manikür Pedikür Kursu

Manikür pedikür, her zaman ihtiyaç duyulan en temel güzellik ihtiyaçları arasında yer almaya devam etmektedir. Manikür pedikür kursu ile birçok kişi kariyerine bu alanda yön verebilme imkanı elde edebilmektedir.

Manikür pedikür eğitimleri ayrı ayrı teorik ve pratik olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle gerekli bilgileri edindikten sonra pratik kazanma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Kurs süresince törpü, tırnak eti alma ve buna benzer birçok bilgiyi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Manikür pedikür kursunda hijyen kuralları da gerektiği şekilde sizlere aktarılmaktadır.

Manikür pedikür eğitimleri az kişi sayısıyla hijyenik ve rahat bir ortam içerisinde gerçekleştirilmektedir. Manikür pedikür kursuna katılmak için öncelikle ön kayıt formu doldurmanız gerekmektedir. 18 yaşını dolduran herkes manikür pedikür kursu kaydı yaptırabilir. Kurs sonrasında birçok alanda çalışma imkanı elde edebilirsiniz.