Estetisyenlik Kursu
Browse by Eğitimlerimiz

Ipl Epilasyon Kursu

Lazer epilasyon son yüzyılın en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm arayanlar soluğu epilasyon merkezlerinde almaktadır. Ancak her uzman ve her cihaz bu konuda kesin çözüm sunmuyor.

Kozmetik Satışı Kursu

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, günümüzde kişisel bakımına gösterilen ilgi sayesinde ortaya çıkan kozmetik satış danışmanlığı, özle eğitimleri alma sonrasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu durumlar için sunulan kozmetik satışı kursu sayesinde, mesleğe kendinizi hazırlamanız ve bu işi yapabilmek için gereken adımları tam olarak öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Saç Simülasyonu Eğitimi

Saç Simülasyonu, özel olarak tasarlanmış makineler yardımıyla özel olarak hazırlanmış ürünlerin saç derisine uygulanması işlemidir. Bu işlemde temel amaç dökülen saçların yerine simülasyon yaparak yüz hatlarını ortaya çıkarmaktır.

protez tırnak kursu, cilt bakımı kursu, estetisyenlik kursu, güzellik uzmanlığı kursu

Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel makyaj son dönemlerin modası haline gelmiştir. Tüm kusurları kapatan ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan make up teknikleri özel zamanlarda tercih ediliyor. Reform Estetisyenlik sektörde kendini geliştirmek isteyenler için profesyonel makyaj kursu veriyor.

Manikür Pedikür Kursu

Kapılarını açan manikür pedikür kursu uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Dersler az kişilikli sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılım için bir ön başvuru kaydı doldurmak gerekmektedir.

Medikal Ayak Bakımı Kursu

Medikal ayak bakımı kursu, şeker hastaları ve dolaşım yetmezliği olanlar için ayak komplikasyonlarını azaltmaya yardımcı olan profesyoneller yetiştirir.

İpek Kirpik Kursu

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Reform Estetisyenlik sektöründe kendini kanıtlayan firmalar arasında yer alıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kurslar veriyor ve binlerce güzellik uzmanını Türk kozmetik sektörüne kazandırıyor.

Kalıcı Makyaj Kursu -Kalıcı Makyaj Eğitimi - Kalıcı Makyaj Kursu İstanbul

Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı makyaj, deri altına doğal mineral renklerinin enjeksiyon yardımıyla bırakılmasına dayanmaktadır. Özellikle yüze ve vücudun belli bölgelerine uygulanan kalıcı makyaj, genellikle ihtiyaç halinde tercih edilmektedir.

3d microblading kıl tekniği kursu

3D Microblading Kıl Tekniği

Kaşlar, yüzün ortasında bulunan ve kişinin ifadesini bir anda değiştirebilen kısa kıllardır. Yüzün simetrisine uygun olarak sıralanan kaşlar kişinin daha anlamlı bakışlara sahip olmasına yardımcı olur. Seyrek ve fazla ince kaşlarsa kişinin yüz ifadesindeki anlamı silebilir.

Protez Tırnak Kursu - Protez Tırnak Eğitimi - İstanbul Protez Tırnak Kursu

Protez Tırnak Kursu

Protez tırnak kursu her kadın bakımlı ellere sahip olmak ister. Tırnaklarını uzatmak ve ojeyle desteklenen tırnaklar sayesinde daha şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, ne yazık ki zamansal sorunlardan dolayı bu isteklerini gerçekleştiremezler. Çalışan kadınlar, istemleri dışında tırnaklarının kırılmasıyla karşı karşıya kalırlar. Tırnaklarının kırılmaması için büyük çaba sarf eden kadınlar, bu kez de ojelerini sürekli olarak tazelemek zorunda kalırlar. Mesaisi hiç bitmeyen kadınlar günün yoğunluğunun ard

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp chat