Bizi seçmek için özelliklerimizi karşılaştırın


 

  • Biz M.E.B. onaylı Bir eğitim kurumuyuz. ( Türkiyede ki kursların %35 inin ana bilim dalı farklıdır ve verilen sertifikalar yetersizdir. Kursiyerlerimiz ile birlikte tüm sınav haklarında tam destek vermekteyiz.)
  • Eğitim verdiğimiz tüm dallarda uluslararası geçerli Sertifika vermekteyiz. (Eğitimini verdiğimiz tüm kurs dalları için ayrı bitirme sertifikası alırsınız.)
  • Kursiyerlerimizin tamamına %100 iş garantisi vermekteyiz. (İş ortaklarımızda çalışma imkanı sağlamkatayız)
  • Tüm kursiyerlerimizin eğitim ekipmanlarını  Ücretsiz karşılamaktayız. (Hangi alanda eğitim alırsanız alın tüm eğitim ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılamaktayız. Ek ücretler talep etmemekteyiz.)

Whatsapp iletişimi için

Fcebook'da Paylaş

Kurs ile ilgili bilmek istedikleriniz;

552 saatlik Estetisyenlik Eğitimi Programı,(3 ay) ders konularının uzmanı olan eğitmenler tarafından teorik, görsel ve uygulamalı araç-gereçlerle işlenmektedir. Hizmet kalitesi açısından ELEMENTS FRANCE, BIODROGA, [natural secret],  profesyonel makyajda MAC, MAKEUP FACTORY gibi, sağlık bakanlığı onaylı, yüksek kaliteli ithal ürün, cihaz ve ekipmanlarla teorik ve pratik eğitimler verilmektedir. Kursiyerlerden derslerde kullandıkları araç-gereç, ürün ve malzeme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Tüm gereksinimler Reform Akademi tarafından temin edilmektedir.

Dersler hijyenik ve ferah bir ortamda işlenmekte ve çalışanlara yönelik uygun ders saati seçenekleri sunulmaktadır. Kursiyerlerimiz kurs süresince ve kurs bitiminden sonra da kurumumuz tarafından düzenlenecek sertifikalı seminer, etkinlik, workshop v.b. uygulamalara katılabileceklerdir.

Zamanı kısıtlı olan veya şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel yoğun programlar hazırlanarak hızlandırılmış kurslar oluşturmaktayız.

Kurs Sürecini Tamamlayanlar;

Ögretim süresi sonunda kursiyerlerimize uluslar arası kullanımı bulunan  Kurs Bitirme Belgesi ve Sertifika verilmektedir  (Almanca/İngilizce) . Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen teori ve uygulama sınavlarında başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Estetisyenlik (Güzellik Uzmanlığı) Belgelerini almaya hak kazanırlar.

Kurs mezunlarının talepleri doğrultusunda işe yerleştirilmelerini sağlarız

Kursiyerler kendi salonlarını açmak isterlerse; Tüm ihtiyaçlarının temininde ve açılış prosedürleri hakkında  ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. Tüm cihaz temininde %100 yurt içi kurulum desteği verilmektedir.

Eğer İstanbul’a gelemiyor iseniz, bölgenizde oluşturacağımız özel öğrenim alanı ile eğitimeri sizin ayağınıza getiriyoruz. ( Bize GSM: (0544) - 274 54 10  tlfdan ulaşarak  Oya hanımdan bilgi alınız.)

Whatsapp iletişimi için

Kurs Kayıtları hakkında bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım

Beşiktaş Kurs Adresimiz


Beşiktaş

Adres:  Barbaros Bulvarı Koç Apt. No: 161 K: 2  (Mercure Hotel yanı) Balmumcu 34340 Beşiktaş - İstanbul
Telefon: (0212) - 213 40 70 
GSM: (0544) -
 274 54 10 

E-mail:  info@reformestetisyenlik.com


Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın